خبر

 • تک بورد - FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند

  FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
  24 روز و 2 ساعت قبل

  کمیسیون ارتباطات فدرال به اتفاق آرا رأی داده است که برنامه ای را برای کمک به کاهش هزینه اینترنت پرسرعت برای کسانی که برای به دست آوردن اتصال در طی بیماری همه گیر Covid-19 در حال تلاش هستند ، کمک کند. این بزرگترین برنامه از گذشته کشور است که وظیفه دارد به خانواده ها در تأمین سرویس اینترنت سریع کمک کند و باید طی 60 روز آینده به اجرا درآید.

  برنامه اضطراری باند پهن امداد یک طرح فدرال 3.2 میلیارد دلاری است که به خانواده های واجد شرایط تخفیف حداکثر 50 دلار در ماه برای خدمات باند پهن ارائه می دهد. FCC در اطلاعیه خود اعلام کرد کسانی که در اراضی قبیله ای زندگی می کنند می توانند 75 دلار تخفیف ماهانه داشته باشند.

  این برنامه همچنین برای خرید خانوارهای واجد شرایط یک بار تخفیف حداکثر 100 دلار را برای خانوارهای واجد شرایط فراهم می کند. رایانه یا رایانه لوحی.

  https://techbord.com FCC یارانه پهنای باند ماهانه 50 دلار را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند

  برنامه جدید امدادرسانی برای خانوارهایی که در حال حاضر در برنامه های کمک رسانی کم درآمد یا همه گیر موجود ، مشترکان Lifeline ، کسانی که از مزایای Medicaid یا SNAP هستند ، خانواده هایی که فرزندانشان ناهار رایگان و با قیمت پایین دریافت می کنند شرکت می کند. صبحانه یا مدرسه ، دریافت کنندگان پل گرانت و افرادی که شغل خود را از دست داده اند و در طول سال گذشته شاهد کاهش درآمد خود بوده اند.

  طبق نیویورک تایمز ، این برنامه با بودجه سال گذشته توسط کنگره تخصیص داده می شود بخشی از لایحه امداد همه گیر آن است.

  اعتبار تصویر Nach-Noth ، Casimiro PT

خبرهای دیگر از صنعتی