خبر

 • تک بورد - FCC درخواست بوئینگ برای استقرار ماهواره برای خدمات اینترنت پهن باند را تأیید می کند

  FCC درخواست بوئینگ برای استقرار ماهواره برای خدمات اینترنت پهن باند را تأیید می کند
  4 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کمیسیون ارتباطات فدرال سرانجام درخواست بوئینگ را برای ساخت، استقرار و راه اندازی مجموعه ای از ماهواره ها که برای ارائه خدمات اینترنت باند پهن و خدمات ارتباطی به مشتریان مسکونی، تجاری، سازمانی و دولتی در ایالات متحده و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، تایید کرد.

  بوئینگ در مارس 2017 درخواست خود را به FCC ارسال کرد و درخواست مجوز برای پرتاب 132 ماهواره در مدار پایین زمین (LEO) در مداری دایره‌ای تقریباً 656 مایلی بالاتر را داشت. 15 ماهواره NGSO دیگر در ارتفاعی بین 16997 مایلی و 26235 مایلی بالای زمین کار خواهند کرد.

  این سیستم در ابتدا خدماتی را به کسانی که در ایالات متحده، پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده هستند ارائه می دهد. به ما گفته شده است که پس از استقرار کامل، خدمات در سطح جهانی گسترش خواهد یافت.

  جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC، گفت که خدمات پهن باند ماهواره‌ای پیشرفته نقش مهمی در اتصال جوامعی دارند که به سختی خدمات ارائه می‌کنند. او افزود: "ما متعهد به بررسی دقیق و دقیق همه این برنامه‌ها هستیم و از تیم دفتر بین‌المللی برای کارشان در تکمیل دور اول برنامه‌های NGSO تشکر می‌کنم."

  https://techbord.com FCC درخواست بوئینگ برای استقرار ماهواره ها برای سرویس اینترنت پهن باند را تایید می کند

  خدمات اینترنت ماهواره ای در حدود سال‌ها بود، اما تقریباً تمام پیشنهادات اولیه به دلیل سرعت پایین، تأخیر بالا و قابلیت اطمینان نامطلوب، آخرین راه‌حل‌های مطلق محسوب می‌شدند. این پیشنهادات جدیدتر قول می‌دهند که در سراسر جهان بهتر باشند و ممکن است به طور مداوم در مناطقی که وسایل دسترسی سنتی ندارند قابل استفاده باشند.

  با اسپیس‌ایکس، آمازون و اکنون بوئینگ همه آماده ورود به بازار اینترنت ماهواره‌ای، مدار پایین زمین هستند. و فراتر از آن بدون شک در سال های آینده بسیار شلوغ تر خواهد شد. خوشبختانه، شرکت هایی مانند Privateer Space قصد دارند وضعیت را زیر نظر داشته باشند و در صورت نیاز به پاکسازی زباله های فضایی کمک کنند.

  تصویر با احترام به Pixnio

خبرهای دیگر از صنعتی