خبر

 • تک بورد - FCC از شما می خواهد تا برنامه Speed ​​Test خود را برای سنجش پوشش اینترنت در سراسر کشور بارگیری کنید

  FCC از شما می خواهد تا برنامه Speed ​​Test خود را برای سنجش پوشش اینترنت در سراسر کشور بارگیری کنید
  6 ساعت و 12 دقیقه قبل

  اگرچه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مستقر در ایالات متحده معتقدند كه آنها پوشش شبكه بسیار خوبی را برای كل كشور فراهم می كنند ، اما كاملاً دقیق نیست - خصوصاً در مورد مناطق روستایی یا سایر بازارهای محروم. متأسفانه ، بدون هیچ رقابت کافی در این مناطق ، مشتریان چاره ای جز انتخاب هرگونه سرعت (اغلب آهسته) ارائه دهنده محلی خود ندارند.

  اگرچه ممکن است در آینده تغییر کند. بایدن به جای اینکه به نقشه های انعطاف پذیر اینترنت و گاهی اوقات نادرست از ISP اعتماد کند ، می خواهد شما - کاربر نهایی - را برای جمع آوری نقشه های دقیق تر جذب کند. رئیس FCC ، جسیکا روزنورسل ، در توییتر خود خواست که مردم بارگیری برنامه رسمی تست سرعت FCC را از مردم بخواهند.

  با استفاده از این برنامه ، داده ها را به مقر FCC ارسال می کنید. کمیسیون ها می توانند از این نتایج منابع گسترده برای جمع آوری اطلاعات به روز در مورد پوشش و سرعت در سطح کشور استفاده کنند. اگر FCC دریافت که بعضی از مناطق سرعت چشمگیری نسبت به مناطق دیگر دارند ، می تواند تصمیم بگیرد که بودجه اضافی فدرال را به آن مناطق اختصاص دهد یا نه - امیدوارم سرعت افزایش یابد.

  می خواهید عملکرد تلفن همراه خود را آزمایش کنید و باند پهن در خانه؟ می توانید از برنامه تست سرعت FCC استفاده کنید. وقتی این کار را انجام می دهید به جمع آوری اطلاعات در مورد پهنای باند در سراسر کشور کمک می کند که می توانیم برای ساختن نقشه های بهتر نشان دهیم که سرویس کجاست و نه. https://t.co/WJLW4jylVU

  - Jessica Rosenworcel (JRosenworcel) 12 آوریل ، روزنورسل در بیانیه ای گفت: "برای از بین بردن شکاف بین دارنده ها و نداشتن های دیجیتال ، ما در تلاشیم یک مجموعه داده جامع و کاربرپسند در مورد پهنای باند ایجاد کنیم." "گسترش پایه مشتریانی که از برنامه FCC Speed ​​Test استفاده می کنند ، به ما امکان می دهد اطلاعات پوشش بهبود یافته را به مردم ارائه دهیم و به ابزار اندازه گیری که در حال توسعه آنها هستیم ، اضافه کنیم تا نشان دهیم باند پهن واقعاً در سراسر ایالات متحده در دسترس است. "

  https://techbord.com FCC از شما می خواهد که برنامه Speed ​​Test خود را برای اندازه گیری پوشش اینترنتی در سراسر کشور بارگیری کنید

  متأسفانه ، برنامه FCC Speed ​​Test برای سیستم عامل های دسک تاپ در دسترس نیست ، بنابراین اگر از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی برای دسترسی به اینترنت استفاده نمی کنید (هرچند بعید باشد) ، احتمالاً برنده خواهید شد " قادر به مشارکت باشید اگر این کار را انجام دهید ، می توانید برنامه را به ترتیب از فروشگاه App Apple یا فروشگاه Google Play برای iOS و Android گیر بیاورید.

  این برنامه تست های دستی و خودکار سرعت را ارائه می دهد. مورد دوم به طور پیش فرض فعال است و برای آزمایش مواردی مانند سرعت بارگیری و بارگذاری ، تأخیر ، "لرزش " و از بین رفتن بسته ها ، تست های سرعت "دوره ای" را در پس زمینه انجام می دهد. اگر ترجیح می دهید ، می توانید تست خودکار را خاموش کنید و این آزمایشات هم از طریق اتصال Wi-Fi و هم از طریق تلفن همراه انجام می شود.

خبرهای دیگر از صنعتی