خبر

 • تک بورد -

  "Fake HDMI 2.1" واقعاً مدیر مجوز HDMI را آزار نمی دهد


  1 ماه قبل

  Facepalm: این هفته سرپرستی که مجوز HDMI را کنترل می کند به TFT Central تأیید کرد که برچسب HDMI 2.1 دیگر به شدت به ویژگی هایی مانند 4K120Hz، HDR پویا یا نرخ تجدید متغیر (VRR) نیاز ندارد. ممکن است مشتریان بخواهند از این به بعد با دقت بیشتری نگاه کنند.

  سایت فناوری متمرکز بر مانیتور TFT Central متوجه یک مانیتور شیائومی با "HDMI 2.1*" در مشخصات خود شده است، علیرغم اینکه تنها 1080p (در 240 هرتز) است و با چاپ دقیق توضیح داد که پهنای باند آن فقط با HDMI مطابقت دارد. مشخصات 2.0.

  وقتی انجمن HDMI عرضه نسخه 2.1 را در سال 2017 اعلام کرد، بهبودهایی را نسبت به نسخه 2.0 از جمله 8K60Hz، 4K120Hz، VRR، سوئیچینگ سریع رسانه و انتقال سریع فریم برجسته کرد. پیش از این، تنها تغییر واقعی واقعی از استاندارد HDMI 1.4 به 2.0 اضافه شدن HDR ثابت بود.

  https:/ /techbord.com \'Fake <b>HDMI</b> 2.1\' <b>واقعاً</b> <b>مدیر</b> <b>مجوز</b> <b>HDMI</b> را <b>آزار</b> نمی‌دهد

  موضع انجمن HDMI در مورد برچسب‌گذاری مانیتور شیائومی گیج کننده است. گفته می‌شود که برچسب‌های HDMI 2.1 لزوماً نیازی به هیچ یک از ویژگی‌های اضافه‌شده ندارند. طبق گفته انجمن، HDMI 2.0 اکنون فقط زیر مجموعه ای از 2.1 است. بنابراین هر دستگاهی با عملکرد مرتبط با 2.0 یا 2.1 می‌تواند برچسب HDMI 2.1 را داشته باشد.

  این برچسب‌گذاری خودسرانه استاندارد ممکن است برای مشتریانی که برای نمایشگرها، کابل‌ها و دستگاه‌هایی با ویژگی‌هایی مانند 4K، 120 هرتز خرید می‌کنند گیج‌کننده باشد. ، HDR پویا، eARC یا VRR. فقط دیدن «HDMI 2.1» روی جعبه ممکن است دیگر این ویژگی ها را تضمین نکند. اکنون مصرف‌کنندگان باید برچسب‌های مشخصات را به دقت بخوانند تا اطمینان حاصل کنند که نمایشگری با عملکرد پیشرفته HDMI 2.1 که می‌خواهند خریداری می‌کنند.


  تگ ها:

  fake , hdmi , واقعاً , مدیر , مجوز , آزار


  v 10
خبرهای دیگر از صنعتی