ESPN + قیمت اشتراک سالانه خود را 10 دلار افزایش می دهد

ESPN ، رهبر مشهور در سراسر جهان در ورزش ، از اوایل سال آینده قیمت اشتراک سالانه + ESPN خود را با 10 دلار افزایش می دهد. و در اخبار مرتبط ، مسابقات Ultimate Fighting Championship به دنبال فشردن پول کمی بیشتر از رویدادهای پرداخت به ازای هر بازدید خواهد بود. با حرکت به جلو ، PPV ها 69.99 دلار ، در مقایسه با نرخ فعلی 64.99 دلار ، سفارش خواهند داد.

هزینه اشتراک سالانه ESPN + در سال 2021 به 59.99 دلار در سال افزایش می یابد. در هر نوع ، تمدید مشترکین موجود حداقل 49/99 دلار تا 2 مارس 2021 باقی خواهد ماند.

این تغییر پس از آن رخ می دهد ESPN نرخ ماهانه را در تابستان از 4.99 دلار به 5.99 دلار پرداخت. حتی با 59.99 دلار در سال ، انتخاب نرخ سالانه در مقابل پرداخت ماه به ماه هنوز ارزانتر است.

در حال حاضر ، هزینه بسته نرم افزاری سه گانه دیزنی ، که شامل Hulu ، Disney + و ESPN + است ، باقی خواهد ماند با 12.99 دلار در ماه. اواخر مارس 2021 بیایید ، با این وجود ، دیزنی + با افزایش 1 دلاری روبرو می شود و این باعث می شود قیمت بسته نرم افزاری به 13.99 دلار در ماه برسد.

دیزنی مالک اکثریت ESPN است با 80 درصد سهام بریستول ، پخش کننده مستقر در کانتیکت.

https://techbord.com ESPN + قیمت اشتراک سالانه خود را توسط $ 10

همه گیر شدن UFC به دلیل از دست دادن درآمد زنده دروازه ، به شدت آسیب دید. با کمال تأسف ، UFC بدون حضور جمعیت رو به جلو حرکت کرد و در میان اولین سازمان های بزرگ ورزشی بود که فعالیت خود را در طی همه گیری از سر گرفت. این شرکت در حالی که میلیون ها علاقه مند به جنگ و ورزش را سرگرم می کند در ازای ایمن جنگنده ها و کارمندان با پروتکل های سخت Covid از هیچ هزینه ای صرفه جویی نکرده است. کانر مک گرگور و داستین پوآیر شاخ را قفل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *