خبر

 • تک بورد - ESPN + در 13 آگوست با یک قیمت دیگر روبرو می شود

  ESPN + در 13 آگوست با یک قیمت دیگر روبرو می شود
  13 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: اگر مجبور شدم حدس بزنم ، می گویم که فصل آینده فوتبال دانشگاه ارتباط زیادی با زمان بندی ESPN داشت. پس از یک سال که بسیاری از ورزش ها موقتاً متوقف شده بودند و سایر مسابقات فصلی داشتند ، بدون شک رهبر جهانی در ورزش به دنبال به حداکثر رساندن درآمد در قسمت آخر سال 2021 است.

  دیزنی برای دومین بار در سال جاری قیمت سرویس پخش جریانی ESPN + خود را افزایش می دهد.

  سخنگوی ESPN + به The Verge تأیید کرد که نرخ ماهانه از از 13 آگوست 6 تا 7 دلار. در حالی که کسانی که نرخ قبض سالانه دارند ، از 60 دلار به 70 دلار افزایش قیمت خواهند داشت.

  https://techbord.com ESPN + در تاریخ 13 آگوست با یک قیمت دیگر روبرو می شود

  بسته نرم افزاری دیزنی ، که شامل دسترسی به دیزنی + ، هولو و ESPN + است ، با 13 دلار در ماه بدون تغییر خواهد ماند. تا زمانی که از هر سرویس استفاده می کنید ، این یک مقدار عالی است. هزینه رویدادهای پرداخت به ازای هر بار مشاهده UFC ، که اندکی عقب مانده به سیستم عامل ESPN منتقل شده اند ، 69.99 دلار نیز ثابت خواهد ماند.

  همانطور که گفته شد ، این دومین بار است که ESPN + شاهد افزایش قیمت است در سال 2021. در اوایل سال جاری ، نرخ سالانه ESPN + به 59.99 دلار افزایش یافت.

  افزایش قیمت های این کالیبر برای دوره های اشتراک مشترک ، مساوی دوره است ، اما بلعیدن آنها کمی سخت تر است. به همین ترتیب خیلی نزدیک به هم رانده می شوند.

خبرهای دیگر از صنعتی