خبر

 • تک بورد - Epic Games ارزیابی موفقیت آمیز سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری را با موفقیت به 28.7 میلیارد دلار رساند

  Epic Games ارزیابی موفقیت آمیز سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری را با موفقیت به 28.7 میلیارد دلار رساند
  24 روز و 13 ساعت قبل

  TL؛ DR: به نظر می رسد جنگهای قانونی و باخت بیش از حد در بازار آنلاین آن ، به ارزیابی سهام شرکت Epic Games لطمه ای نزده است. ارزش آن نسبت به سال گذشته تقریباً دو برابر شده است و سهام شرکت هنوز به صورت عمومی معامله نمی شود. سرمایه از شرکای سرمایه گذاری تأمین می شود که بزرگترین آنها شرکت گروه سونی است. Epic به تازگی یک میلیارد دلار سرمایه گذاری را به پایان رسانده است ، با سونی سهم گلدان گلدان را اندا

  Epic Games پس از یک میلیارد دلار بودجه ، ارزش سهام خود را به 28.7 میلیارد دلار رساند. این شرکت اعلام کرد 200 میلیون دلار سرمایه اضافی از سونی به دست آورده است. این ارزیابی بیشتر علی رغم گزارش های اخیر مبنی بر از دست دادن Epic به میزان 330 میلیون دلار برای پرتاب پول به فروشگاه Epic Games صورت گرفته است.

  "این دور شامل 200 میلیون دلار سرمایه گذاری استراتژیک اضافی از شرکت گروه سونی است که بر اساس اپیک در بیانیه مطبوعاتی خود گفت. "رابطه نزدیک بین دو شرکت از قبل و تقویت مأموریت مشترک آنها برای پیشرفت در فن آوری ، سرگرمی و خدمات آنلاین آنلاین است." که سونی با سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری برای سهم 1.4 درصدی ، ارزش اپیک را در سال گذشته به 17.9 میلیارد دلار افزایش داد. چندین شریک مالی دیگر در این دور شرکت کردند ، از جمله شرکت های معروف سرمایه گذاری مانند T. Rowe Price Associates ، Franklin Templeton و Luxor Capital.

   https://techbord.com Epic Games ارزیابی موفقیت آمیز 1 میلیارد دلاری سرمایه گذاری گردشی 28.7 میلیارد دلاری را انجام داد

  " ما از سرمایه گذاران جدید و فعلی خود که از ما پشتیبانی می کنند سپاسگزاریم. چشم انداز Epic و Metaverse ، "مدیرعامل و بنیانگذار Epic Games تیم سوئینی گفت. سرمایه گذاری آنها به ما در سرعت بخشیدن به تجارب اجتماعی مرتبط در Fortnite ، Rocket League و Fall Guys کمک خواهد کرد ، در حالی که به توسعه دهندگان بازی و سازندگان بازی با Unreal Engine ، Epic قدرت می دهید خدمات آنلاین و فروشگاه بازی های اپیک. "

  اپیک فقط یک کلاس سهام عادی از سهام برجسته دارد و سوئینی همچنان سهام شرکت را کنترل می کند.

  سونی مشتاق ادامه فعالیت خود بود. مشارکت و از عملکرد شرکت در هر دو بخش بازی و بازی های راضی است صنایع سرگرمی دیجیتال.

  "رئیس و مدیرعامل گروه سونی کنیچیرو گفت:" حماسه همچنان از طریق مجموعه فن آوری های پیشرفته خود که از خالقان در بازی و در سراسر صنعت سرگرمی دیجیتال پشتیبانی می کنند ، تجارب انقلابی را ارائه می دهد. " یوشیدا "ما از تقویت همکاری خود برای آوردن تجارب جدید سرگرمی به سراسر جهان هیجان زده ایم. من کاملاً اعتقاد دارم که این امر با هدف ما برای پر کردن احساسات جهان از طریق قدرت خلاقیت و فناوری هماهنگ است." / p>

  با وجود هزینه های فاخر فروشگاه Epic Games در جستجوی محتوای اختصاصی ، به نظر می رسد سرمایه گذاران از جهت و عملکرد کلی Epic اطمینان دارند. بخشی از سهولت سرمایه گذاری از محل پول پولی است که آنها Fortnite می نامند. فوربس خاطرنشان کرد ، گاو نقدی اپیک در سال 2019 1.8 میلیارد دلار درآمد در مقایسه با 2.4 میلیارد دلار در سال داشت.

  اعتبار تصویر: شرف ماکسوموف

خبرهای دیگر از صنعتی