خبر

 • تک بورد - Epic تلاش های اپل را برای ترغیب Netflix به حفظ اشتراک درون برنامه ای آشکار می کند

  Epic تلاش های اپل را برای ترغیب Netflix به حفظ اشتراک درون برنامه ای آشکار می کند
  29 روز و 15 ساعت قبل

  Epic Games اسنادی را در دادخواست خود علیه اپل ارائه داد که نشان می داد غول فناوری کوپرتینو تمام تلاش خود را کرده است تا مانع از حذف اشتراک پرداخت درون برنامه ای (IAP) Netflix از برنامه iOS خود شود. تلاشها شامل لطفهای ویژه و در نظر گرفتن اقدامات تنبیهی بود. Epic امیدوار است که اپل را به عنوان "هر کاری پیش می رود " در هنگام حفظ کمیسیون App Store خود به تصویر بکشد.

  در سال 2018 ، Netflix در حال بحث بر سر این بود که آیا باید اشتراک های درون برنامه ای را برای مشتریان جدید در برنامه iPhone خود حذف کند. این شرکت قصد داشت تابستان آزمایشاتی را در بازارهای منتخب اجرا کند تا تأثیر آن را بر شماره اشتراک ببیند. هنگامی که اپل این را فهمید ، برای جلوگیری از اینکه سرویس پخش جریانی با آن روبرو شود ، فراخوان را فراخواند.

  در یک موضوع ایمیل (نمایشگاه A در زیر) ، چندین مدیر اپل ، از جمله معاون رئیس جمهور فروشگاه برنامه مت فیشر ، معاون بازاریابی پیت دیستاد ، معاون خدمات پیتر استرن ، و دیگران ، نگرانی های خود را در مورد انجام آزمایشات Netflix و احتمال حذف IAP از برنامه خود ابراز داشتند. اپل به دلایل مشخص نمی خواست Netflix گزینه های اشتراک را از نرم افزار حذف کند ، اما همچنین دوست ندارد این شرکت حتی آزمایشات خود را انجام دهد.

  نمایشگاه های Netflix در Epic VP فیشر نوشت: "خارج از مسئله داوطلبانه ریز کردن ، Netflix نگران درک ارزش افزوده ارائه اشتراک از طریق IAP در iOS است". "ما ابراز نگرانی کردیم که اجرای این آزمون باعث ایجاد یک تجربه مشتری بد برای کاربران برنامه در آن بازارها می شود و فرصت های بازاریابی مشترک ، از جمله نمایش در فروشگاه را محدود می کند."

  ایمیل همچنین مجازات کردن را مورد بحث قرار می دهد اقدامات علیه سرویس پخش فیلم. "کشیدن همه ویژگیهای جهانی" به عنوان نمونه پیشنهاد شد.

  آنها چندین جلسه با رهبران در Netflix انجام دادند ، از جمله دیدار حضوری بین Eddy Cue اپل ، معاون ارشد رئیس اینترنت نرم افزار و خدمات و مدیرعامل نتفلیکس رید هستینگ. در طول جلسات ، اپل کم و بیش از Netflix التماس کرد که آزمایشات را انجام ندهد ، حتی تا آنجا پیش رفت که در فروشگاه های آجر و ملات خود را در یک نمایش اسلاید تبلیغاتی ارائه دهد (نمایشگاه B در زیر).

  نمایشگاه B توسط Chance Miller

  Netflix سرانجام آزمایشات را انجام داد و دریافت که "ریزش داوطلبانه" برای کسانی که از طریق پرداخت درون برنامه ای مشترک می شوند بیشتر از وب سایت Netflix یا سایر روش ها است . متعاقباً IAP ها را در اواخر دسامبر 2018 حذف کرد.

  اپیک با ارائه این شواهد می خواست چند مورد را نشان دهد. یکی اینکه اپل در ارائه سود ویژه به مشتریان بزرگ بالاتر از این نیست. این طرفداری یک زمینه بازی ناهموار را برای توسعه دهندگان کوچکتر iOS ایجاد می کند. دوم ، اینکه اپل قبلاً به فکر اقدام تنبیهی علیه شرکتهایی که مایل به پرداخت به اصطلاح "مالیات اپل" نیستند - نکته ای که ادعا می کند آنچه با حذف Fortnite اتفاق افتاده است.

  ما در هفته های آینده ببینید آیا قاضی راجرز نظر دلسوزانه ای در این زمینه دارد یا خیر.

  اعتبار تصویر: XanderSt

خبرهای دیگر از صنعتی