خبر

 • تک بورد - Electrify Boost Plan ردپای شبکه شارژ EV خود را تا سال 2026

  Electrify Boost Plan ردپای شبکه شارژ EV خود را تا سال 2026 "بیش از دو برابر" خواهد کرد
  15 روز و 9 ساعت قبل

  رو به جلو: شبکه سوپرشارژرهای تسلا در سطح جهان در دسترس است و به مشتریان خود دسترسی راحت به شارژ سریع خودرو را با هزینه مناسب ارائه می دهد. راه حل های شارژ شخص ثالث برای مدتی عقب مانده است ، اما این به زودی تغییر خواهد کرد: یک شبکه شارژ EV ، Electrify America ، قصد دارد بیش از دو برابر رد پای خود را در ایالات متحده و کانادا طی چهار سال آینده افزایش دهد.

  در سراسر کشور ، این شرکت تقریباً 3000 شارژر شخصی و 635 ایستگاه شارژ کامل از زمان نوشتن این مقاله را دارد. تا پایان سال 2025 ، EA امیدوار است که این اعداد را به 10000 شارژر انفرادی و 1800 شارژر سریع به عنوان بخشی از "طرح تقویت" تازه تازش گسترش دهد

  از نظر فنی ، EA شارژرهای جدید و ایستگاه های شارژ گسترش نه تنها ایالات متحده ، بلکه بخشهای کوچکی از کانادا را نیز در بر خواهد گرفت. در حالی که هنوز شکاف دقیق نداریم ، بخش عمده ای از تلاش های این شرکت همچنان به سمت الکتریکی کردن آمریکا ادامه خواهد یافت. کار آن در کانادا هنوز هم نسبتاً جدید است و هنوز خیلی زیاد نشده است.

  "ما این تعهد را می دهیم که از برنامه های خودروسازان بزرگ و دولت های ایالات متحده و کانادا برای کمک به حمایت کنیم. تبدیل به یک سیستم حمل و نقل تحرک الکتریکی ، "مدیرعامل EA جیووانی پالازو در مورد برنامه های این شرکت گفت.

   https://techbord.com الكترونیك تقویت طرح آمریكا رد پای شبکه شارژ EV خود را تا سال 2026 بیش از دو برابر

  پالازو و همكاران خواهد كرد. امیدوارند که توسعه قریب الوقوع خدمات بتواند نیازهای جامعه سریعاً صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی در سرتاسر کشور را تأمین کند و "بیش از هر زمان دیگری" پذیرش EV را "" در دسترس تر و جذاب تر "کند.

  این اهداف بلند پروازانه است اما تحسین برانگیز: این روزها ، تسلا تنها شرکتی نیست که دارای لیست پیشنهادی قوی EV است و جهان به گزینه های بیشتری برای شارژ باتری از راه دور احتیاج دارد. EA امیدوار است که این گزینه ها را ارائه دهد ، البته با هزینه بالاتری نسبت به شبکه سوپرشارژر تسلا.

  در حالی که تسلا به طور معمول حدود 25 سنت در هر کیلووات ساعت برای شارژ EV محاسبه می کند ، شبکه EA شما را مجبور خواهد کرد به طور متوسط ​​43 سنت به ازای هر کیلووات ساعت (هزینه ممکن است از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت باشد) - حداقل اگر اشتراک "Pass +" را ندارید ، که قیمت آن را به 31 سنت در هر کیلووات ساعت کاهش می دهد (با پرداخت 4 دلار ماهانه) ).

خبرهای دیگر از صنعتی