خبر

 • تک بورد - Dogecoin اکنون چهارمین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار است

  Dogecoin اکنون چهارمین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار است
  11 روز و 3 ساعت قبل

  Dogecoin ، ارز رمزنگاری شده داغ که بیش از هر چیز دیگری زندگی را به عنوان یک شوخی آغاز کرد ، اکنون پس از یک دوره تحسین برانگیز در ماه گذشته ، چهارمین ارز رمزنگاری شده در جهان با سقف بازار است.

  واحد پول مجازی که از چهره یک سگ شکاری Shiba Inu از الگوی رفتاری "Doge" به عنوان آرم خود استفاده می کند ، از زمان نوشتن این نامه 0.67 دلار معامله می شود. به نظر می رسد که این از نظر ارزش اسمی چندان مهم نیست ، اما آنچه مهم است در اینجا توجه داشته باشیم تعداد کل سکه های در گردش است: 129.33 میلیارد از زمان نوشتن.

  با کلاهبرداری در بازار ، فقط 21 میلیون سکه ضرب خواهد شد (و انتظار نمی رود این اتفاق تا حدود سال 2140 بیفتد). علاوه بر این ، برخی از این سکه ها به دلیل شرایط مختلف "گم شده" شده اند (به عنوان مثال ، شخصی که دو سکه در دست دارد می میرد و خانواده آنها قادر به بازیابی آنها از کیف پول دیجیتال خود نیستند). بنابراین ، تعداد واقعی سکه هایی که در گردش خواهند بود کمتر خواهد شد.

  Dogefather SNL 8 مه

  - الون ماسک (elonmusk) 28 آوریل 2021

  صحبت از سقف بازار است ، سقف Bitcoin تا زمان نوشتن این مقاله حدود 1.05 تریلیون دلار است ، در حالی که Dogecoin 85.51 میلیارد دلار است. در حال حاضر بازار Ethereum 390.59 میلیارد دلار است. Litecoin ، یکی دیگر از ارزهای مجازی پیشرو ، از امروز 23.67 میلیارد دلار سقف دارد.

  Dogecoin یک جامعه مستحکم را ایجاد کرده است که در سیستم عامل هایی مانند Reddit دنبال می شود و الون ماسک ، کارآفرین سریال ، گاهی اوقات در مورد آن توییت می کند. از آخرین توییت خود در این باره ، جایی که وی همچنین اعلام کرد میزبان Saturday Night Live در 8 مه است ، ارزش Dogecoin دو برابر شده است.

  اعتبار تصویر تصاویر ویراژ

خبرهای دیگر از صنعتی