خبر

 • تک بورد - Disney+ به دلیل کندی رشد مشترکان، این علامت را از دست داده است

  Disney+ به دلیل کندی رشد مشترکان، این علامت را از دست داده است
  15 روز و 15 ساعت قبل

  بخش مستقیم به مصرف کننده دیزنی در سه ماهه 630 میلیون دلار ضرر کرد. این شرکت بیشتر تقصیر را به ضررهای بیشتر در Disney+ و تا حدی ESPN+ می‌دانست که تا حدی با نتایج بهبود یافته با Hulu جبران شد. سهام دیزنی با انتشار اخبار نزدیک به هشت درصد کاهش یافت.

  دیزنی در اوایل این هفته تبلیغی با مدت زمان محدود را اعلام کرد که در آن مشترکین جدید و بازگشتی دیزنی پلاس می‌توانند عضویت یک ماهه خود را با تنها 1.99 دلار قفل کنند. در آینده نزدیک، این پیشنهاد - که هنوز برای درخواست تا پایان آخر هفته آینده معتبر است - احتمالاً یک اقدام پیشگیرانه برای تقویت زیرمجموعه ها در سه ماهه جاری بود.

  برای دوره سه ماهه منتهی به 2 اکتبر، دیزنی فقط 2.1 میلیون مشترک Disney+ را اضافه کرد و مجموع آن را اندکی به 118.1 میلیون رساند. این رقم هنوز 60 درصد بیشتر از مشترکین مشابه در سال گذشته است، اما دیزنی احتمالاً علاقه ای به کندی رشد ندارد.

  CNBC خاطرنشان می کند که تحلیلگران با StreetAccount انتظار داشتند 9.4 میلیون مشترک جدید در طول سال وجود داشته باشد. سه ماهه.

  ESPN+، در همین حال، سه ماهه را با 17.1 میلیون مشترک و Hulu با 43.8 میلیون مشترک، به ترتیب 66 درصد و 20 درصد افزایش سالانه به پایان رساندند.

  https://techbord.com Disney+ به دلیل کندی رشد مشترکین امتیاز را از دست می دهد

  به طور خاص، Disney+ با برنامه نویسی، تولید و بازاریابی بالاتر سروکار داشت. و هزینه های تکنولوژی با این حال، درآمد بالاتر دسترسی برتر از Jungle Cruise و Black Widow به کاهش ضرر کمک کرد.

  بدون شک غول سرگرمی امیدوار است که سه ماهه تعطیلات قوی‌تری داشته باشد. کریستین مک کارتی، مدیر مالی دیزنی، طی تماسی با سرمایه گذاران، گفت که این سه ماهه اولین بار در تاریخ دیزنی پلاس است که قصد دارند محتوای اصلی را در طول سه ماهه از دیزنی، مارول، جنگ ستارگان، پیکسار و نات ژئو منتشر کنند.

  اعتبار تصویر Kenrick Mills

خبرهای دیگر از صنعتی