techbord.com Dell Technologies از

یکی از جالب ترین و با دوام ترین روندها برای تأثیر بر دنیای محاسبات سازمانی ، انتقال به مدل های محاسباتی مبتنی بر ابر است. در حالی که برخی پیش بینی می کردند انتقال به ابر به سرعت اتفاق خواهد افتاد ، واقعیت بسیار متفاوت بوده است. در حقیقت ، تا همین اواخر ، کاملاً شبیه مشاهده تنبلی نیست که از درخت بالا می رود یا صادقانه بگویم ، هر کاری را انجام می دهد. همه چیز آهسته تر از آنچه شما می خواهید حرکت می ک

تأثیر همه گیری وضعیت را تغییر داده است ، و ما اکنون شاهد تلاشهای هماهنگ برای انتقال بیشتر برنامه ها و بارهای کاری بسیاری از شرکت ها به انواع مختلف معماری ابر هستیم. مشکل این است - و این در تمام مدت یک مانع بزرگ بوده است - انجام آن هنوز هم دشوار است.

تعداد قطعات مختلف درگیر ، مهارت های مورد نیاز و پیچیدگی کلی راه حل ها ، آن را بسیار دشوار کرده است. برای سازمان ها دشوار است که برنامه ها و زیرساخت های خود را به همان سرعتی که می خواهند مدرنیزه کنند.

با به رسمیت شناختن این واقعیت ، یکی از جنبه های انقلاب رایانش ابری که اخیراً واقعاً شتاب گرفته است ، خدمات شخصی است ، یک مدل کسب و کار مبتنی بر مصرف ، به عنوان یک سرویس که در قلب آن نهفته است. برای اینکه روشن شود ، پیشرفت های فن آوری مربوط به محاسبات ابری ، مانند برنامه های مدرن ، بومی ابری ، کانتینری دار و مبتنی بر ریز سرویس ها که توسط ابزاری مانند Kubernetes تنظیم شده اند ، همچنان یک هدف مهم بلند مدت هستند. با این وجود آنچه که بسیاری از شرکتها واقعاً بدنبال آن هستند ، سازوکاری است برای تغییر بیشتر هزینه های فناوری اطلاعات خود از مدل هزینه های سرمایه ای کلان به یکی دیگر از هزینه های عملیاتی مبتنی بر اشتراک. علاوه بر این ، بسیاری از شرکت ها به دنبال کمک و تخصص خارجی در نصب و مدیریت برخی از این راه حل های جدید متمرکز بر ابر هستند.

همه این زمینه ها را برای اخبار مهم از رویداد DellTechWorld Dell Technologies فراهم می کند: راه اندازی Project Apex ، که قول می دهد پیشنهادات "به عنوان یک سرویس" خود را در کل محصولات و خدمات خود ، از رایانه های شخصی گرفته تا رایانش ابری تا فضای ذخیره سازی و موارد دیگر ، متحد و گسترش دهد. دل در گذشته انواع مختلفی از مدل های "به عنوان سرویس" را ارائه داده است ، اما هدف پروژه Apex این است که همه چیز را به عنوان سرویس در دسترس قرار دهد.

Project Apex نوید یکپارچه سازی و گسترش خود را می دهد پیشنهادات "به عنوان یک سرویس" در کل مجموعه محصولات و خدمات خود

به طور خاص ، کاری که دل می خواهد با Project Apex انجام دهد ایجاد مجموعه ای از پیشنهادات استاندارد به عنوان یک سرویس است که مشتریان بالقوه می توانند خریداری کنند از طریق کنسول ابر جدید Dell. این توانایی انجام معامله مستقیم یکی از تمایزهایی است که Dell's Project Apex را از برخی از پیشنهادهای مشابه HPE GreenLake "همه چیز به عنوان یک سرویس" که اوایل سال جاری اعلام شده است جدا می کند. با راه اندازی پیش نمایش Cloud Console ، Dell Tech این امکان را برای شما فراهم می کند که از طیف وسیعی از گزینه های مختلف خدمات و پرداخت از طریق بازار انتخاب کنید و سپس خدمات را به صورت سلف سرویس سفارش دهید. با گذشت زمان ، دل قصد دارد توانایی استقرار ، مدیریت و بهینه سازی طیف وسیعی از خدمات را از طریق Cloud Console نیز اضافه کند.

علاوه بر اینها ، این شرکت همچنین از خدمات جدید ترکیبی متمرکز بر ابر رونمایی کرد. که به مشتریان اجازه می دهد انواع مختلف محاسبات را انتخاب کنند ، دقیقاً مانند ارائه دهندگان خدمات ابر اصلی که در حال حاضر انجام می دهند. ایده ارائه طیف وسیع تری از گزینه ها است تا مشتریان بتوانند بدون نیاز به دانستن الزامات خاص سخت افزاری مورد نیاز ، بر اساس الزامات میزان کار خاصی که می خواهند به فضای ابری بروند ، انتخاب خود را انجام دهند.

برای این تکرار اول ، سخت افزار متعلق به Dell است ، اما به محل کارفرما (یا مرکز محل استقرار مورد نظر) تحویل داده می شود و متعاقباً توسط مشتری مدیریت می شود. این تفاوت با VMWare Cloud فعلی موجود در Dell EMC با پیشنهاد ترکیبی دارد که یک سرویس ابری ترکیبی کاملاً مدیریت شده است اما صرفاً از Dell حاصل نمی شود. (اهریمن اغلب در جزئیات با توجه به ترکیبات مختلفی که مدیریت می کند و همچنین پرداخت هزینه برای استفاده در مقابل مدل های مصرف قطره ای و غیره) ،

دل می داند که بسیاری از مشتریان آن هنوز ترجیح می دهند حداقل برخی از عناصر سخت افزاری ، نرم افزاری و خدماتی را با روشی مبتنی بر معاملات مبتنی بر سنتی خریداری کنند و این شرکت به ارائه محصولات خود به این روش ادامه خواهد داد

اولین پیشنهاد کاملاً متعلق به دل و مدیریت شده که از قیمت دقیق مدل مصرف استفاده می کند ، ذخیره سازی این شرکت به عنوان سرویس خواهد بود که در DellTechWorld نیز اعلام شده و قرار است در ابتدای سال آینده عرضه شود. دل این پیشنهاد را الگویی می داند که می خواهد خدمات آینده خود را بر اساس آن ارائه دهد. در برخی موارد ، این ممکن است به برخی اصلاحات جزئی در برخی از پیشنهادات موجود آن ، مانند PC-as-a-Service نیاز داشته باشد ، در حالی که در موارد دیگر ، تغییرات مهمتری لازم است. در نهایت ، هدف سازگاری سرویس هاست - به روشی که آنها ارائه می شوند ، در گزینه هایی که توسط آنها مدیریت می شود و به روشی که خریداری می شوند.

حتی با تمام این تغییرات و انعطاف پذیری اضافی که ایجاد می کنند ، دل می داند که بسیاری از مشتریان هنوز ترجیح می دهند حداقل برخی از عناصر سخت افزاری ، نرم افزاری و خدماتی را با رویکرد مبتنی بر معاملات سنتی خریداری کنند و این شرکت به ارائه پیشنهادات خود ادامه خواهد داد محصولات خود را از این طریق.

با گذشت زمان ، دل همچنین می داند که سرعت شلخته فناوری ابر و تصویب مدل تجاری تغییر خواهد کرد ، بنابراین خوب است که ببینیم این شرکت در حال ساخت پایه ای برای این جدید است رویکرد برای انتخاب ، استفاده و استفاده از فناوری فناوری اطلاعات با پروژه Apex. ماجرا هنوز کامل نشده است و می توان گفت Dell Technologies کمی به رویکرد کامل "به عنوان سرویس" تأخیر کرده است ، اما شرکت و بازار به وضوح در مسیر درست پیش می روند.

< p> Bob O'Donnell بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

Dell Technologies از "بعنوان یک سرویس" با Project Apex استقبال می کند
industry/dell-technologies-از-بعنوان-یک-سرویس-با-project-apex.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود
techbord.com قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند
techbord.com گوگل سرانجام ورودی برنامه Gmail را با حریم خصوصی
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.