خبر

 • تک بورد - Computex Taipei به عنوان یک رویداد حضوری در سال 2022 باز می گردد

  Computex Taipei به عنوان یک رویداد حضوری در سال 2022 باز می گردد
  20 روز و 13 ساعت قبل

  پس از یک نمایشگاه کاملاً دیجیتالی Computex Taipei 2021 ، کنفرانس سالانه فناوری به عنوان یک رویداد حضوری باز می گردد. Computex Taipei 2022 از 24 مه تا 27 مه 2022 برگزار می شود و در سالن 1 و 2 مرکز نمایشگاه تایپه نانگانگ برگزار می شود.

  پس از لغو Computex 2020 به دلیل همه گیری Covid-19 و Computex 2021 تمام دیجیتال ، سرانجام کنفرانس سالانه فناوری به حالت اولیه خود باز می گردد. غرفه داران بین المللی می توانند در حال حاضر برای غرفه سازی درخواست کرده و از حضور در نمایشگاه اطمینان حاصل کنند. استارتاپ های سراسر جهان همچنین ممکن است برای InnoVEX 2022 ، یک کنفرانس ICT ، IoT و Startup که همزمان با Computex 2022 برگزار می شود ، ثبت نام کنند. اما شرکت های محلی مانند Asus ، Gigabyte ، Zotac و MSI اساساً تضمین شده اند. طبق معمول سایر شرکت های بزرگ فناوری مانند AMD ، Intel و Nvidia نیز باید حضور داشته باشند.

  https://techbord.com Computex Taipei در سال 2022 بصورت حضوری برمی گردد

  علیرغم همه گیری همه گیر ، سازماندهنده Computex TAITRA (شورای توسعه تجارت خارجی تایوان) هیچ اقدامی نکرد برای اطمینان از ایمنی شرکت کنندگان. در هر صورت ، با توجه به اینکه این کنفرانس در تایوان برگزار می شود ، باید قوانین محلی و قوانین مربوط به رویدادهای حضوری را رعایت کند.

  در حالی که منتظر رویداد اصلی هستیم ، یک پیش محاسبه (Computex) وجود خواهد داشت. تور با نام #COMPUTEXis همه جا از 18 نوامبر شروع می شود. این تور فناوری ها و نوآوری های تایوانی را از طریق ایالات متحده ، اسپانیا ، سنگاپور ، انگلستان ، ژاپن ، کره جنوبی ، برزیل ، مالزی ، اسرائیل و آلمان ترویج می کند.

خبرهای دیگر از صنعتی