techbord.com Computex 2020 به دلیل نگرانی از covid-19 لغو شد

با وجود خوش بینی های زودهنگام که پیش خواهد میرفت،Computex 2020 لغو شده است. این رویداد به لیست طولانی از نمایش های تجاری، کنفرانس ها و رویدادهای حضوری می پیوندد که امسال در نتیجه Covid-19 هرگز پیش نرفت.

در ماه مارس، مقامات تصمیم گرفتند که تاریخ Computex را از 2 ژوئن به 6 سپتامبر تغییر دادند، که این اقدام بدون سابقه نبوده است. در سال 2003، شیوع SARS  در آسیا باعث شد که این نمایشگاه به سپتامبر بازگشت. 8000 مورد با سارس (SARS) و800 مرگ و میر در سراسر جهان تأیید شده است، که این امر در مقایسه با 7.56 میلیون نفرکه به  Covid-19  مبتلا شده اند و تا به امروز 424000 مرگ و میر بسیار کمرنگ می باشد.

تایوان یکی از معدود کشورهایی است که از بدترین بیماری همه گیری جلوگیری کرده است و تنها 443 مورد تایید شده به Covid-19 از زمان شیوع بیماری، اعلام شده که  هفت مورد فوت و کمتر از پنج مورد هنوز درگیر این بیماری هستند. اما با توجه به محدودیت های مسافرتی، قرنطینه ها و خطری که با پرواز در هزاران نفر از سراسر جهان به وجود می آید، تصمیم گرفته شد که لغو تمام ممنوعیت ها بهترین گزینه خواهد بود.

همانطور که رویدادهای دیگر را دیدیده ایم، به جای نمایش کنسل شده، یک سری سرویس آنلاین وجود خواهد داشت. اینها شامل مذاکرات اصلی توسط شرکتهای Intel ، AMD و  Qualcomm می باشد.

 منابع و جلسات آنلاین برای یافتن راه اندازی محصولات جدید خود را نشان می دهد، و فناوری  یک بستر آنلاین جدید برای نمایش، تبلیغ محصولات و خدمات غرفه داران می باشد.

Computex سال آینده بین 1 ژوئن تا 5 ژوئن برگزار خواهد شد.

در حالی که بسیاری از رویدادها همچنان به نسخه های آنلاین تبدیل شده اند، CES که در اوایل ژانویه برگزار خواهد شد، همچنان در اختیار شخص شما قرار خواهد گرفت.

این نمایش مقصر پخش بسیاری از موارد در اوایل سال جاری بود.

این نمایش به دلیل گسترش Covid-19 در اوایل سال جاری منتشر شده است بسیاری از موارد را مقصر شناخته شده اند. و امیدوارم در هفت ماه آینده اوضاع خیلی بهتر شود.

Computex 2020 به دلیل نگرانی از covid-19 لغو شد
industry/computex-2020-به-دلیل-نگرانی-از-covid-19-لغو-شد

آخرین مطالب سایت
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.