خبر

 • تک بورد - Comcast سرعت بارگیری را برای برنامه

  Comcast سرعت بارگیری را برای برنامه "ملزومات اینترنت" کم هزینه دو برابر می کند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مخفی نیست که Comcast دقیقاً یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی محبوب نیست ، اما هر از چند گاهی ، این شرکت کاری را انجام می دهد که صرفاً به نفع مصرف کنندگان است. دیروز یکی از این موارد بود: Comcast به عنوان بخشی از تعهد خود به "ارزش ویژه دیجیتال" ، سرعت بارگیری برنامه اینترنت کم درآمد خود را برای همه مصرف کنندگان شرکت کننده دو برابر می کند.

  طرح مورد نظر "ملزومات اینترنتی " نامیده می شود و معمولاً فقط سرعت 25 مگابیت بر ثانیه برای بارگیری و 3 مگابیت بر ثانیه برای بارگذاری ارائه می دهد. با توجه به اینکه ما در میانه یک بیماری همه گیر جهانی قرار داریم ، به نظر می رسد Comcast تصمیم گرفته است که این سرعت ها دیگر کاملاً راضی کننده نیستند.

  با حرکت به جلو ، برنامه 9/95 دلار / ماهانه لوازم ضروری اینترنت پایین آمده و سرعت بالادست به ترتیب 50 مگابیت بر ثانیه و 5 مگابیت بر ثانیه. این به طور قابل توجهی بهتر از آنچه قبلاً اشتراك ارائه می داد ، است و بسیار قابل رقابت با برنامه های كم هزینه سایر ارائه دهندگان است.

  با این حال هنوز هم ایده آل نیست. Comcast به عنوان بخشی از این حرکت محدودیت داده های برنامه را افزایش نداده است ، بنابراین کاربران همچنان به حداکثر 1.2 ترابایت در هر ماه تقویم محدود می شوند. هر 50 گیگابایت گیگابایت که بیش از این حد استفاده شود ، 10 دلار اضافی برای شما به همراه خواهد داشت - اگر کاربران به میزان استفاده از آنها توجه نکنند ، به سرعت مشکل ساز می شود. حد بارگذاری 5 مگابیت بر ثانیه نیز در قسمت پایین قرار دارد ، اگرچه قطعاً اندکی بهبود یافته است.

خبرهای دیگر از صنعتی