خبر

 • تک بورد - Comcast برنامه ارزان قیمت Internet Essentials را برای گیرندگان Pell Grant گسترش می دهد

  Comcast برنامه ارزان قیمت Internet Essentials را برای گیرندگان Pell Grant گسترش می دهد
  27 روز و 9 ساعت قبل

  Comcast در حال گسترش برنامه Internet Essentials خود برای دریافت گیرندگان Federal Pell Grant است. کمک هزینه Pell در سال 1965 به عنوان بخشی از قانون آموزش عالی تأسیس شد و به دانش آموزان که بر اساس محاسبات موجود در برنامه رایگان برای کمک های دانشجویی فدرال (FAFSA) "نیاز مالی استثنایی نشان می دهند" به کالج پول اهدا می کند.

  Comcast به عنوان بخشی از خرید NBCUniversal در سال 2011 موافقت کرد که دسترسی سریع به اینترنت را برای خانواده های کم درآمد واجد شرایط با هزینه 9.95 دلار در ماه به علاوه مالیات در دسترس قرار دهد. از امروز ، سرویس 50/5 مگابیت بر ثانیه نیازی به چک اعتباری ندارد و مانع از بین رفتن قرارداد یا هزینه های لغو نمی شود. به گفته Comcast ، بیش از 10 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. به گفته ما ، این شرکت 150000 رایانه رایگان یا مقرون به صرفه به آمریکایی های کم درآمد ارائه کرده است. راه حل کم هزینه اینترنت. گیرندگان Pell Grant ">

  Comcast همچنین مبلغ 15 میلیون دلار خدمات و سخت افزار اینترنت از طریق Project Up ، یک طرح ابتدایی 1 میلیارد دلاری برای پیشبرد ارزش ویژه دیجیتال با دسترسی به 50 میلیون نفر ، اهدا می کند. این پول برای خرید بیش از 25000 لپ تاپ برای دانشجویان کم درآمد ، بزرگسالان ، سالمندان و سربازان قدیمی در شهرهای سراسر کشور از جمله هوستون ، تگزاس استفاده می شود. ممفیس ، TN ؛ آتلانتا GA ؛ شیکاگو ، ایلند و بوستون ، MA.

  افراد علاقمند می توانند از طریق وب سایت Comcast برای دریافت Essentials Internet درخواست کنند.

  تصویر با احترام picjumbo

خبرهای دیگر از صنعتی