خبر

 • تک بورد - Comcast با آخرین آزمایش مودم 10G به سرعت شمال 4 گیگابیت در ثانیه می رسد

  Comcast با آخرین آزمایش مودم 10G به سرعت شمال 4 گیگابیت در ثانیه می رسد


  10 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Comcast یک مودم Broadcom 10G را با موفقیت آزمایش کرده است که سرعت آپلود و دانلود را به شمال 4 گیگابیت در ثانیه (Gbps) ارائه می دهد. مودم کابلی سیستم روی تراشه (SoC) کامل دوبلکس DOCSIS 4.0 که در آزمایش استفاده شد، نمونه اولیه بود و به یک شبکه فیبر کواکسیال هیبریدی مبتنی بر آزمایشگاه متصل بود. Comcast گفت که این اولین اتصال شبکه کامل از تمام اجزای DOCSIS 4.0 است که برای استقرار لاز

  ISP همچنین خاطرنشان کرد که DOCSIS 4.0 از طریق اتصالاتی که قبلاً در صدها میلیون خانه در سرتاسر جهان نصب شده است، سازگار خواهد بود، بنابراین از نظر پشتیبانی زیرساخت یک چیز کمتری است که باید نگران آن باشید.

  نتایج Comcast مطمئناً چشمگیر است، اما این فقط نوک کوه یخ است. همانطور که توسعه دهندگان این فناوری را اصلاح می کنند، انتظار می رود سرعت به طور قابل توجهی افزایش یابد. به هر حال، نام این ابتکار 10G است و هدف نهایی آنها ارائه سرعت اینترنت 10 گیگابیت در ثانیه است.

  https://techbord.com <b>Comcast</b> با <b>آخرین</b> <b>آزمایش</b> <b>مودم</b> 10G به <b>سرعت</b> <b>شمال</b> 4 <b>گیگابیت</b> در <b>ثانیه</b> می‌رسد

  Comcast اخیراً پیشرفت معنی‌داری در پروژه داشته است. برای مقایسه، آزمایش مشابهی در اکتبر 2020 تنها توانست به سرعت ثابت 1.25 گیگابیت بر ثانیه از طریق یک اتصال مسکونی دست یابد.

  متاسفانه، Comcast نگفت چه زمانی ممکن است سرویس 10G آماده شود. با توجه به اینکه آنها هنوز به نیمه راه هدف سرعت پروژه نرسیده اند، ممکن است مدتی طول بکشد تا این سرویس به صورت تجاری در دسترس قرار گیرد. کسانی که به دنبال سریعترین ارتباط ممکن هستند باید به هر آنچه در حال حاضر در منطقه آنها موجود است رضایت دهند. برای من شخصا، به نظر می رسد 1200 مگابیت در ثانیه.


  تگ ها:

  comcast , آخرین , آزمایش , مودم , سرعت , شمال , گیگابیت , ثانیه


  v 13
خبرهای دیگر از صنعتی