خبر

 • تک بورد - Coinbase در پی شکایت SEC علیه Ripple معاملات XRP را به حالت تعلیق درآورده است

  Coinbase در پی شکایت SEC علیه Ripple معاملات XRP را به حالت تعلیق درآورده است
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ صرافی ارز دیجیتال Coinbase پس از طرح دعوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه خالق ارز رمزنگاری شده ، Ripple Labs Inc. ، از تعلیق معاملات XRP در سیستم عامل خود خبر داده است. جای تعجب نیست که در نتیجه ارزش سکه کاهش می یابد.

  Coinbase گفت معاملات ارز رمزنگاری شده فقط به محدودیت رسیده است و در 19 ژانویه 2021 ، ساعت 10 صبح اقیانوس آرام به طور کامل متوقف خواهد شد.

  لازم به ذکر است که تعلیق تجارت تأثیری در دسترسی مشتریان نخواهد داشت به کیف پولهای XRP آنها. علاوه بر این ، کاربران همچنان واجد شرایط Spark airdrop هستند که در اوایل ماه جاری اعلام شد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را می توانید از طریق وب سایت Coinbase بیابید. XRP به دنبال شکایت SEC علیه Ripple ">

  XRP یکی از انبوه ارزهای رمزپایه" جایگزین "در انتهای پایین طیف ارزشی است. گذشته از یک جهش کوتاه در پایان سال 2017 در آخرین اجرای بزرگ رمزنگاری ، XRP تا حد زیادی در حدود 0.25 دلار در هر محدوده سکه معلق مانده است. در آخرین ماه اوایل ماه جاری حدود 60 دلار فروخت اما پس از طرح دعوی SEC ، روند نزولی به خود گرفت.

  طی 24 ساعت گذشته ، ارزش آن نزدیک به 35 درصد کاهش یافته و در این معاملات انجام می شود 19 دلار از زمان نوشتن این مقاله.

  دادخواست فوق الذکر ادعا می کند که ریپل و دو تن از مدیران آن بیش از 1.3 میلیارد دلار "از طریق پیشنهاد ثبت نام و دارایی های دیجیتال دارایی دیجیتال" جمع آوری کرده اند. این شکایت "متهمان را به نقض مقررات ثبت نام قانون اوراق بهادار از سال 1933 متهم می کند و به دنبال جبران خسارت ، انحراف از بهره متعصب و مجازات های مدنی است."

  اعتبار تصویر Stanslavs ، Chris Liverani

خبرهای دیگر از صنعتی