techbord.com Cloudflare می گوید در 10 سال امنیت سایبری مانند

چرا مهم است: همه گیر ویروس کرونا باعث تغییر چشم انداز در مورد محل کار می شود. تعداد بیشتری از افراد از خانه کار می کنند ، برخی به طور دائمی ، این امر باعث ایجاد وضعیت نامناسب امنیت سایبری می شود. با جابجایی کارمندان بیشتر از دفتر شرکت ، تعداد بیشتری از وکتورهای حمله به مجرمان اینترنتی باز شده است. روش جدیدی برای محافظت از این شبکه ها مورد نیاز است.

در یک میزگرد اخیر با مدیران صنعت ، Cloudflare COO میشل زاتلین به Business Insider گفت که 10 سال دیگر ، امنیت سایبری چیزی شبیه به حال حاضر نخواهد بود. در عوض ، این سیستم بیشتر شبیه "سیستم فیلتراسیون آب "

"خواهد بود. من دیدگاهی دارم که امنیت سایبری در دهه آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت زیرا به نظر من فناوری مجری Cloudflare گفت: "شما می خواهید به جایی برسید که تقریباً مانند سیستم های تصفیه آب تصفیه آب باشد: اگر به اینترنت متصل باشید ، از طریق یک شبکه امنیت سایبری مانند Cloudflare یا برخی دیگر متصل خواهید شد. دیگران. و ما قصد داریم آن را پاکسازی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که هر آنچه از ما عبور می کند تمیز است. "

ایده این است که بازیگران بد را قبل از اینکه فرصت بازیگری داشته باشند یا در حداقل در اوایل حملات خود.

https://techbord.com Cloudflare می گوید در 10 سال امنیت سایبری مانند یک اعتبار نمودار: Check Point

انگیزه ایجاد تغییر تا حدودی به دلیل اوج گرفتن جرایم اینترنتی است که از زمان شروع کار بیشتر کارمندان از خانه ، بیشتر شده است. در حال حاضر ، اکثر اقدامات امنیتی سایبری شرکتهایی که از آن استفاده می شود شامل راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری داخلی برای محافظت از یک مکان واحد است. با گسترش کارگران ، محافظت از شبکه های شرکتی دشوارتر می شود و نیاز به رویکردی متفاوت ایجاد می شود.

"ناگهان همه افراد در خانه هستند و بنابراین افراد در حال اتصال و کار آنلاین هستند. از مکانهای جدید ، "زاتلین گفت. "آنچه شما به همراه آن می بینید افزایش زیادی در تعداد حملات سایبری است ، که ناراحت کننده است ، اما درست است: آنها از این واقعیت استفاده می کنند که کارمندان در خانه کار می کنند ، نه در شرکت هایشان شبکه ها ، به عنوان یک پیوند ضعیف برای رفتن و حمله. "

Cloudflare معتقد است که سیستم های امنیتی ابری جواب می دهند. با استفاده از رویکرد "اولین کاربر" ، کارگران از راه دور می توانند از طریق راه حل های امنیت سایبری در فضای ابری قبل از اتصال به شبکه شرکتی عبور کنند.

سایر اعضای هیئت مدیره موافقت کردند که این یک رویکرد منطقی برای تغییر است چشم انداز محل کار این راه حل ها به ارائه دهندگان خدمات این امکان را می دهد که کاربران معتبر یا جعلی باشند - چیزی که اکثر شبکه های سازمانی در حال حاضر از تجهیزات خوبی برخوردار نیستند تا بتوانند از عهده آن برآیند.

اعتبار تصویر: عکاسی متفرقه

Cloudflare می گوید در 10 سال امنیت سایبری مانند "سیستم فیلتراسیون آب " کار می کند
industry/cloudflare-می-گوید-در-10-سال-امنیت-سایبری-مانند-سیستم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.