خبر

 • تک بورد - CES 2022 پس از لغو عمده رویدادهای حضوری، یک روز زودتر به پایان خواهد رسید

  CES 2022 پس از لغو عمده رویدادهای حضوری، یک روز زودتر به پایان خواهد رسید


  22 روز و 20 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: حقیقت را بخواهید، این بیشتر از هر چیزی یک حرکت روابط عمومی است. از هر کسی که در CES بوده است بپرسید و آنها به شما خواهند گفت که روز چهارم نمایش تا حد زیادی رسمی است. یافتن تعداد زیادی غرفه خالی در روز پایانی غیرمعمول نیست و چندین غرفه دیگر به طور فعال مشغول جمع کردن مغازه ها برای رفتن به خانه هستند. صادقانه بگویم، احتمالاً CES باید به سه روز پیش کاهش می یافت.

  خم شوید اما نشکنید. این شعار نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی 2022 است زیرا چندین شرکت بزرگ برنامه‌های حضوری برای رویداد هفته آینده در لاس وگاس را لغو کرده‌اند و برگزارکنندگان را مجبور به تلاش برای نجات نمایشگاه کرده‌اند.

  CES در هفته گذشته این کار را انجام داده است. قبلاً چندین غرفه‌دار کلیدی از جمله Lenovo، Intel، AMD، MSI، OnePlus و IBM، Microsoft، Pinterest، Amazon، Google، Meta و Twitter و غیره را از دست داده است. گری شاپیرو، رئیس و مدیر عامل CTA، در مقاله ای در 25 دسامبر برای لاس وگاس ریویو-ژورنال گفت که CES ادامه خواهد داشت و باید ادامه یابد، و مطبوعات و منتقدان دیگر "که داستان را فقط از دریچه درام و شرکت های بزرگ روایت می کنند" مورد انتقاد قرار داد.


  تگ ها:

  2022 , عمده , رویداد , حضوری , زودتر , پایان , خواهد , رسید


  v 14
خبرهای دیگر از صنعتی