خبر

 • تک بورد - CES 2022 با انصراف پاناسونیک، آی‌بی‌ام، مرسدس بنز و بی‌ام‌و کاهش می‌یابد.

  CES 2022 با انصراف پاناسونیک، آی‌بی‌ام، مرسدس بنز و بی‌ام‌و کاهش می‌یابد.


  27 روز قبل

  استقبال از نمایشگاه CES همچنان ادامه دارد زیرا چهار غرفه‌دار مشهور دیگر از فعالیت‌های حضوری در رویداد هفته آینده خودداری کرده‌اند. با این حال، این نمایشگاه ادامه خواهد داشت، زیرا سازمان دهندگان این پیام را برای تمرکز بر کارآفرینان و نوآوران کوچک‌تر به جای شرکت‌های بزرگ ارائه می‌کنند.

  یکی از سخنگویان IBM به The Verge گفت که به دلیل احتیاط فراوان، آنها تصمیم گرفته اند در محل در لاس وگاس شرکت نکنند اما همچنان مشتاق حضور مجازی هستند.

  به طور مشابه، خودروساز آلمانی BMW گفت که تمام فعالیت های رسانه ای برنامه ریزی شده در CES را به یک برنامه کاملاً آنلاین منتقل می کند که در 5 ژانویه در دسترس خواهد بود. همکار خودروساز آلمانی مرسدس بنز نیز با تاخیر مواجه شد و به CNET گفت که به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان و مقررات مختلف کشور، آنها نمی توانند یک محیط امن را تضمین کنند و بنابراین، شرکت خود را در CES 2022 لغو کرده اند.

  https://techbord.com CES <b>2022</b> با <b>انصراف</b> پاناسونیک، IBM، <b>مرسدس</b> بنز و <b>بی‌ام‌و</b> <b>کاهش</b> <b>می‌یابد.</b> شرکت حضوری در CES، یا./p pاین چهار نفر به فهرست رو به رشدی از غرفه‌دارانی می‌پیوندند که قبلاً از شرکت‌های AMD، MSI، OnePlus و M <b>انصراف</b> داده‌اند. آی‌کروسافت، لنوو، جنرال موتورز، اینتل، متا، توییتر، پینترست، گوگل و آمازون، در میان دیگران./p pشاپیرو در مقاله‌ای که در 25 دسامبر در مجله نقد و بررسی لاس‌وگاس منتشر شد، گفت که CES ادامه خواهد داشت و باید ادامه یابد. /p p2022 سال 2022 را به شیوه ای نامرتب آغاز خواهد کرد، اما مملو از نوآوری و پر از کارآفرینان و مشاغل خواهد بود. همه ما ریسک خواهیم کرد. اما بدون ریسک هیچ نوآوری وجود ندارد.» -- رئیس و مدیر عامل CTA گری شاپیرو/p p"اگر نمایشگاه را لغو کنیم، به هزاران شرکت کوچکتر، کارآفرین و مبتکری آسیب خواهیم رساند که در ساخت نمایشگاه های خود سرمایه گذاری کرده اند و برای تجارت خود روی CES حساب می کنند، الهام و آینده،" شاپیرو گفت./p p"اگر ما آن را لغو نکنیم، با طبل مطبوعات و دیگر منتقدان روبرو خواهیم شد که داستان را فقط از دریچه درام و شرکت های بزرگ تعریف می کنند."/p >


  تگ ها:

  2022 , انصراف , پاناسونیک , آی‌بی‌ام , مرسدس , بی‌ام‌و , کاهش , می‌یابد.


  v 14
خبرهای دیگر از صنعتی