خبر

 • تک بورد - CES 2021 می تواند کنفرانس های فنی را به خوبی یا بدتر تغییر شکل دهد

  CES 2021 می تواند کنفرانس های فنی را به خوبی یا بدتر تغییر شکل دهد
  1 روز و 17 ساعت قبل

  هنگامی که سازمان دهندگان در اوایل سال 2020 شروع به کشیدن رویدادهای فناوری کردند ، احتمالاً بسیاری تصور می کردند که این امر به دلیل احتیاط فراوان بوده است. با این حال ، در اواسط سال ، مشخص بود که ما وارد قلمرو ثبت نشده ای شده ایم و ممکن است اوضاع هرگز به حالت عادی برگردد (یا حداقل به این زودی ها).

  انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) ، سازمانی که سالانه نمایشگاه الکترونیک مصرفی (CES) را برگزار می کند ، در ماه جولای اعلام کرد که رویداد بعدی آن یک امر کاملا دیجیتالی است. برای اولین بار در بیش از دو دهه ، CES در اوایل ژانویه لاس وگاس را تصاحب نمی کرد.

  CES 2020 ، جدیدترین نمایش حضوری ، بیش از 170،000 شرکت کننده در مشهور Las را به خود جذب کرد. نوار وگاس ژانویه گذشته. طبق تخمین های کنوانسیون لاس وگاس و سازمان بازدید کنندگان ، رویداد سال گذشته بیش از 290 میلیون دلار تأثیر اقتصادی داشت.

  امروز اولین روز رسمی CES 2021 است و همه چیز کاملاً متفاوت است. سال گذشته ، CTA گفت 4،419 شرکت به طور رسمی در CES به نمایش گذاشتند. این رقم شامل بسیاری از شرکت های کوچکتر که در خارج از محدوده مرکز همایش ها (معمولاً در مجموعه هتل های مجلل هتل) خرید می کنند و برای نشان دادن جدیدترین کالاهای خود با مشتریان ملاقات نمی کنند.

  https://techbord.com CES 2021 می تواند کنفرانس های فنی را برای بهتر یا بدتر تغییر شکل دهد

  در سال 2021 ، CTA انتظار دارد فقط 1900 غرفه دار در CES دیجیتال شرکت کنند. طبق وال استریت ژورنال ، بیشتر شرکت ها فقط 1200 دلار برای شرکت در نمایش مجازی پرداخت می کنند ، اگرچه رده های گران قیمت با حق امتیاز اضافی در دسترس هستند. این ممکن است زیاد به نظر برسد ، اما در طرح کلی موارد ، در مقایسه با هزینه ای که شرکت برای آن هزینه می کند (هزینه پرداخت به مدت یک هفته کارکنان در هتل ، غذا ، حمل و نقل ، سرگرمی و غیره) بسیار مقرون به صرفه است .

  س keyال اصلی دیگر مربوط به تأثیرگذاری ارائه آنلاین است. به زبان ساده ، گشت و گذار و گشت و گذار در طبقه وسیع نمایشگاه ها به خواست خود بسیار متفاوت از کلیک کردن روی یک وب سایت است. شما در زندگی واقعی با برخی از سنگهای قیمتی نادر برخورد خواهید کرد که به راحتی آنلاین آنها را پیدا نخواهید کرد.

  مارک-هانس ریچر ، مدیر ارشد بازاریابی Fortune Brands Home & Security ، موافق است. "امسال جایگزینی بسیار ضعیفی خواهد بود. و این تأملی درباره برگزارکنندگان نیست. تکرار مواردی که بسیار تجربی است بسیار دشوار است. "

خبرهای دیگر از صنعتی