خبر

 • تک بورد - CES با عنصری حضوری در سال 2022 به لاس وگاس باز خواهد گشت

  CES با عنصری حضوری در سال 2022 به لاس وگاس باز خواهد گشت
  25 روز و 9 ساعت قبل

  CES 2022 از 5 ژانویه تا 8 ژانویه 2022 در وگاس برگزار می شود و 3-4 ژانویه به عنوان روز رسانه تعیین می شود. صحبت از این است که پذیرش در CES به اعضای صنعت و اعضای معتبر مطبوعات محدود می شود ، اگرچه م theلفه دیجیتال برای عموم مردم تهیه می شود.

  انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) ، که نظارت بر نمایشگاه الکترونیکی مصرفی سالانه را بر عهده دارد ، اعلام کرد که رویداد سال آینده به لاس وگاس باز خواهد گشت.

  CES 2020 ، اگر به یاد بیاورید ، یکی از آخرین موارد بود نمایشگاه های بزرگ تجاری که با یک جز in حضوری برگزار می شوند. اندکی بعد ، همه چیز به دلیل انتشار Covid-19 خاموش و دیجیتالی شد. این واقعه به سال 2021 ریخته شد زیرا CES امسال یک رویداد کاملاً دیجیتالی در ژانویه بود.

  https://techbord .com CES با عنصری حضوری در سال 2022 به لاس وگاس باز خواهد گشت

  برای سال 2022 ، CTA تأیید کرده است که CES یک رویداد ترکیبی با عناصر حضوری و دیجیتالی خواهد بود. این سازمان اعلام کرد تقریباً 1000 شرکت از جمله AMD ، آمازون ، دل ، گوگل ، اینتل ، لنوو ، کوالکام ، سامسونگ و سونی قبلاً متعهد شده اند که فن آوری خود را به صورت حضوری به نمایش بگذارند. CTA اعلام کرد که اقدامات ایمنی CDC و همچنین دستورالعمل های محلی و ایالتی را بررسی می کند و برنامه های نمایشی را متناسب با آن تطبیق می دهد.

  "صدها نفر از مدیران به ما گفته اند که برای ملاقات با مشتریان جدید و موجود به چه مقدار CES نیاز دارند ، شرکایی پیدا کنید ، به رسانه ها دسترسی پیدا کنید و نوآوری را کشف کنید. "گری شاپیرو ، رئیس جمهور و مدیر عامل CTA گفت.

  اعتبار تصویر جیمز ماتیل ، کبی داگان

خبرهای دیگر از صنعتی