خبر

 • تک بورد - CDPR برای دفاع

  CDPR برای دفاع "شدید" از دادخواست اقدام کلاس Cyberpunk 2077 آغاز خواهد شد
  چند ثانیه قبل

  راه اندازی Cyberpunk 2077 برای CDPR یک کابوس بوده است. نه تنها برخی از گیمرها می خواهند پول خود را پس بگیرند ، بلکه برخی از سرمایه گذاران نیز این کار را می کنند و ادعا می کنند CDPR قانون را نقض کرده و به آنها نگفته است که این بازی قبل از انتشار به چه شکلی است.

  روز جمعه ، توسعه دهنده لهستانی CD Projekt Red به دادخواست شکایت در شب کریسمس پاسخ داد. در یک اطلاعیه نظارتی ، ناشر گفت که "در برابر ادعاهای مطرح شده در پرونده" "به شدت" از خود دفاع خواهد کرد. اعضای هیئت مدیره خود در رابطه با انتشار Cyberpunk 2077 به معنای نقض قوانین فدرال است ، به دلیل گمراه کردن سرمایه گذاران و در نتیجه باعث خسارت آنها می شود. در این شکایت مقدار خسارت مورد نظر مشخص نشده است. برای دفاع از خود در برابر چنین ادعاهایی. "

  CDPR با انتشار Cyberpunk 2077 در PlayStation 4 و Xbox One اشتباهات زیادی انجام داد. بازی نه تنها بیش از حد مورد استفاده قرار گرفت ، بلکه آنقدر پر از اشکال بود که ناتمام به حساب می آمد ، برخی از مشتریان آن را "غیرقابل پخش" می نامند

   https://techbord.com CDPR برای دفاع

  برای بدتر کردن شرایط ، استودیو شفاف نبود درباره عملکرد Cyberpunk در سیستم های پایه PS4 و XB1. علی رغم اینکه PC و مدل دیرهنگام PS4 Pro و Xbox One X دارای اشکال زیاد و قابل قبول هستند ، مشکلات موجود در کنسول های قدیمی بازپرداخت را به همراه داشت و باعث شد سونی عنوان را از فروشگاه PlayStation بیرون بکشد. سهام به شدت سقوط می کند و همین امر سرمایه گذاران اوراق بهادار را وادار می کند تا در 24 دسامبر یک دادخواست حقوقی تشکیل دهند. آنها می گویند که عدم شفافیت قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض می کند.

  با ادامه انباشته شدن پیامدهای مالی اشتباهات CD Projekt Red ، سازنده همچنان متعهد است که به روزرسانی ها را تا زمان رفع مشکل انجام دهد. روسای استودیو می گویند که بیشتر مراحل بازسازی باید تا فوریه 2021 به پایان برسد.

خبرهای دیگر از صنعتی