خبر

 • تک بورد - Capcom می گوید که می خواهد رایانه شخصی را به پلتفرم اصلی بازی ها تبدیل کند

  Capcom می گوید که می خواهد رایانه شخصی را به پلتفرم اصلی بازی ها تبدیل کند
  17 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در طول سابقه طولانی خود در بازار بازی های ویدئویی خانگی ، Capcom به عنوان اولین شرکت کنسول شناخته می شد ، اما طی چند سال گذشته با انتشار نسخه های بزرگ روی رایانه تغییر کرد. در حال حاضر ، COO غول ژاپنی می گوید که می خواهد کامپیوتر در آینده به "پلت فرم اصلی" آن تبدیل شود.

  هاروهیرو تسوجیموتو ، مدیر عامل شرکت Capcom در گفتگو با نشریه ژاپنی Nikkei و ترجمه تاکاشی موچیزوکی ، خبرنگار بلومبرگ ، گفت که این شرکت می خواهد فروش بازی های آن تا 50/50 بین کنسول ها و رایانه های شخصی تا سال 2022 تقسیم شود. یا 2023.

  از Nikkei: Capcom COO می گوید این شرکت می خواهد رایانه شخصی را به عنوان خروجی اصلی نرم افزار بازی خود تنظیم کند. تا سال 2022 یا 2023 ، Capcom امیدوار است فروش بازی ها بر روی کنسول ها: رایانه های شخصی 50: 50 باشد. باعث افزایش فروش جهانی می شود. " "ما اخیراً اعلام کرده ایم که رایانه شخصی را پلتفرم اصلی خود می کنیم. در نمایشگاه بازی توکیو امسال ، ما تمرکز خود را بر روی نمایش نسخه رایانه Monster Hunter Rise گذاشتیم و فکر می کنم مردم می توانند تغییر رویکرد ما را تجربه کنند. "

  تسوجیموتو می گوید موفقیتی که به دست آورد رایانه شخصی با درگاههای خود در سالهای اخیر منجر به این چشم انداز شده است - آمارهای فاش شده از فروش نشان می دهد Monster Hunter World در خارج از ژاپن در PC بهتر از PS4 فروخته شد - در حالی که همه گیری باعث شهرت این پلت فرم در ژاپن شده است. کشوری که به طور سنتی با کنسول ها ، دستگاه های دستی و حتی تلفن ها مبارزه کرده است. "تلفن های هوشمند راحت هستند ، اما صفحه نمایش آنها کوچک است و عملکرد پنل های لمسی آنها دشوار است ، بنابراین برای کار در خانه یا کلاس های مدرسه مناسب نیستند. من فکر می کنم رایانه های شخصی بعد از گوشی های هوشمند مهمترین چیز خواهند بود. "

  مدیر اجرایی افزود که" رایانه شخصی همچنین می تواند بازی های با کیفیت بالا انجام دهد ، بنابراین با افزایش درک کامپیوتر ، تعداد کاربران رایانه نیز باید افزایش یابد. ”

  ” ما تجارت خود را برای کنسول های بازی اختصاصی ، که تا کنون رایج بوده است ، گسترش می دهیم ، اما رایانه های شخصی در آینده اصلی خواهند بود. ”

  اخیراً Capcom اعلام کرد که Monster Hunter Rise برای رایانه شخصی در 13 ژانویه 2022 با مجموعه ای از ویژگی های خاص پلتفرم ، از جمله پشتیبانی از رزولوشن 4K و نمایشگرهای فوق عریض ، نرخ فریم بدون پوشش ، بهبود بافت و کنترل های بهینه صفحه کلید و ماوس منتشر می شود. یک نسخه نمایشی رایگان برای نسخه رایانه شخصی در 13 اکتبر به زمین می نشیند و بازی با این طعم دهنده پس از راه اندازی پاداش بازی کامل را باز می کند.

خبرهای دیگر از صنعتی