خبر

 • تک بورد - AWS و Verizon با Corning خصوصیات 5G و Edge رایانه را زنده می کنند

  AWS و Verizon با Corning خصوصیات 5G و Edge رایانه را زنده می کنند
  6 روز و 19 ساعت قبل

  نظر ویراستار: اگر روندهای بزرگ صنعت فناوری را دنبال کرده اید ، بدون شک در مورد شبکه های 5G خصوصی و محاسبات لبه چیزهای زیادی شنیده اید. هرچقدر که این فن آوری ها هیجان انگیز باشند ، واقعیت این است که بیشتر بحث ها در مورد آنها بیشتر نظری بوده تا عملی. با وجود همه پچ پچ ها ، به سادگی تعداد زیادی از موارد پیاده سازی در دنیای واقعی هیچ یک از آنها وجود ندارد و حتی تعداد کمی از آنها از این دو با هم استفاد

  Verizon و Amazon Web Services (AWS) برای سرویس Private 5G Mobile Edge Compute (MEC) خود با AWS Outposts ، مشتری واقعی در قالب کارخانه کابل فیبر نوری Corning’s دارند. ترکیبی از این دو فناوری امنیت ، قابلیت اطمینان و سرعت یک شبکه 5G خصوصی را همراه با افزایش کارایی و تأخیر کمتری که برنامه های محاسبات لبه ای فعال می کنند ، به ارمغان می آورد.

  Corning از این فناوری برای تأمین انرژی روبات های مستقل استفاده می کند که می تواند تولید بلادرنگ ، حرکت مواد و سایر فرایندهایی را که برای بهبود قوام ، کیفیت و کارایی روشهای تولید طلبکارانه آنها طراحی شده است ، کنترل کند. این شرکت در حال کار با Gestalt Robotics GmbH برای اجرای برنامه های "سنجش ​​به عنوان سرویس" بومی ابری بر روی سخت افزار AWS Outpost است که از تمام API ها ، ابزارها و خدمات استاندارد آمازون Cloud استفاده می کند.

  همچنین از قدرت بسیار پایین استفاده می کند. زمان پاسخ تأخیر شبکه خصوصی 5G که Verizon Business نصب کرده است. سرعت تعاملات بین سیستم ها می تواند به منافع عملی مانند کاهش محاسبه و در نتیجه باتری ، ظرفیت مورد نیاز روبات های متحرک مستقل تبدیل شود ، که به آنها امکان می دهد کوچکتر و ارزان تر باشند. علاوه بر این ، معماری محاسبات توزیع شده برای این برنامه می تواند زمان پاسخ را کاهش دهد ، در نتیجه عملکرد قابل اطمینان تر و قابل پیش بینی تری وجود دارد.

  این یک ترکیب جالب است که به آینده جهان محاسبات بسیار توزیع شده اشاره دارد. .

  برای Verizon و AWS ، این معامله بر اساس رابطه ای است که آنها سال گذشته با پیشنهاد طول موج آمازون آغاز شده اند ، که معادل مراکز داده "mini" AWS را به طیف گسترده تری از مکان های مختلف جغرافیایی از طریق استفاده از شبکه بی سیم Verizon.

  این یک ترکیب جالب است که به آینده دنیای رایانه ای بسیار توزیع شده اشاره دارد که از هر دو طریق دسترسی به شبکه های بی سیم باند پهن مانند 5G به همراه قدرت محاسبات و مقیاس عمده استفاده می کند. ارائه دهندگان ابر مانند AWS. البته تفاوت در اینجا این است که Wavelength یک فضای ابری عمومی است ، در حالی که AWS Outpost ها برای پیاده سازی ابر خصوصی و هیبریدی طراحی شده اند.

  https://techbord.com AWS و Verizon با Corning محاسبات خصوصی 5G و Edge را زنده می کنند

  AWS طول موج یک تجربه کامل خدمات AWS را از راحتی مرکز داده های لبه فراهم می کند

  با توجه به طیف گسترده ای از شرکت ها که همچنان نیاز به حفظ سطح زیرساخت های محاسباتی خود را می بینند ، چه برای امنیت ، نظارتی یا فقط تنظیمات ترجیحی عملیاتی - همانطور که این مثال کورنینگ نشان می دهد - دامنه فرصت های ارائه شده برای این نوع خصوصیات ابری خصوصی / ترکیبی بسیار گسترده به نظر می رسد.

  یکی از جنبه های جالب دیگر ترکیب خصوصی 5G و رایانش لبه این است که آنها یکی از تمیزترین مسیرها را برای مدرن سازی نرم افزار و سازمانی ارائه می دهند. دگرگونی. دلیل؟ هیچ میراثی وجود ندارد.

  همانطور که انقلابی است یک نرم افزار مبتنی بر کانتینر مدرن و بومی ابر ، واقعیت این است که درصد کمی از نرم افزارهای جهان در این گروه قرار می گیرند. به راحتی می توان فراموش کرد که به روزرسانی نرم افزار بسیار قدیمی و دشوار هنوز در دیوار بسیاری از سازمان ها اجرا می شود و فرآیند ردیفکراسیون یا بازنویسی مجدد آن نرم افزار چقدر دردناک (و گران) است.

  وقتی شروع به کار می کنید به یاد بیاورید که بسیاری از فروشندگان گزارش داده اند که به عقیده آنها کمتر از 20٪ از کل کارهای شرکت در محیط های ابری عمومی در حال اجرا است - و فراموش نکنید ، حتی درصد معقولی از آنها بدون هیچ گونه نوسازی به راحتی به "ابرها منتقل و منتقل شدند" تلاش ها - واقعیت این چالش ها آشکارتر می شود. با وجود محاسبه لبه و 5G خصوصی ، هیچ یک از مشکلات قدیمی وجود ندارد که دیگر تلاش برای نوسازی نرم افزار را عقب نگه داشته باشد. به عنوان فن آوری های کاملاً جدید ، همه آنها کاملاً سبز هستند ، بنابراین هر آنچه که روی آنها مستقر می شود باید از ابتدا با در نظر گرفتن اصول مدرن ساخته شود.

  ... من می خواهم بگویم که یک بار خصوصی است شبکه های 5G به طور گسترده تری گسترش می یابند ، شما به سختی می توانید مثالی را بیابید که در آن از برنامه های رایانه ای مبتنی بر ابر نیز استفاده نمی شود.

  حتی فراتر از این ویژگی ها ، ترکیبی از قابلیت های خصوصی 5G شبکه ها و معماری رایانش ابری خصوصی می توانند بازی را تغییر دهند. به طور خلاصه ، آنها ترکیبی فوق العاده قدرتمند هستند که احتمالاً به عنوان نقشه ای برای شبکه های آینده و معماری فناوری اطلاعات در طیف وسیعی از صنایع و محیط ها دیده می شوند.

  با هم ، شبکه را هوشمند می کنند و این احتمالاً یکی از مقادیر تعیین کننده برنامه های 5G در تجارت برای سالهای زیادی خواهد بود. در حقیقت ، می خواهم بگویم که وقتی شبکه های خصوصی 5G به طور گسترده تری گسترش پیدا کردند ، شما به سختی می توانید مثالی را بیابید که در آن از برنامه های محاسبات لبه مبتنی بر ابر نیز استفاده نمی شود. این دو واقعاً کاملاً متناسب با یکدیگر هستند. از منظر استراتژیک ، پیامدهای احتمالی پیوندهای این دو فناوری برای فروشندگانی که قصد دارند بدون در نظر گرفتن کامل (یا حداقل مشارکت) در حوزه دیگر ، در یک حوزه گسترش یابند ، عمیق خواهد بود. برای موفقیت شرکتها در این شرکتها یا شرکتهای دیگر ، آنها مجبورند پیشنهادهایی را گردآوری کنند که یا آنها را از قبل ادغام کند یا قلابهایی را که به راحتی مشخص می شوند برای اتصال آنها فراهم کند.

  شرکتهای تمام صنایع مشتاقند راه حلهایی پیدا کنید که بتواند از جدیدترین فنآوریها استفاده کند ، اما فقط درصورتی که اینها به آنها امکان دستیابی به راه حلهایی را بدهد که متناسب با نیازهای خاص آنها باشد و در حالت ایده آل ، برای آینده ای که به سرعت در حال تحول است مناسب باشد.

  محاسبه ، کم تأخیر ، شبکه های بسیار ایمن با اجرای برنامه های نرم افزاری ساخته شده و نگهداری شده مدرن ، به وضوح بخشی اساسی از آینده فناوری است که بسیاری از شرکت های آینده نگر مشتاق کشف آن هستند. در نتیجه ، تلاشهایی مانند این ترکیب Verizon و AWS که این نوع فرصتهای آینده نگرانه و در عین حال عملی را ایجاد می کند ، بدون شک توسط طیف وسیعی از فروشندگان فناوری دیگر و مجموعه ای خیره کننده از مشارکتهای جدید تکرار خواهد شد. قطعاً دیدن اینکه اکنون شروع به ظهور می کنند بسیار هیجان انگیز است ، و تماشای ادامه روند تکامل این نوع جدید جذاب خواهد بود.

  دیگر فقط دامنه شبکه های عمومی نیست ، لبه خصوصی 5G کاملاً واضح است. برای اقامت در اینجا وجود دارد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از صنعتی