خبر

 • تک بورد - AutoX سرویس robotaxi خود را در شنژن راه اندازی کرده است

  AutoX سرویس robotaxi خود را در شنژن راه اندازی کرده است
  9 روز و 10 ساعت قبل

  تجارت اتومبیل های خودران AutoX در چین بسیار عالی است. در ماه دسامبر ، این شرکت اولین بار در جهان بود که وسایل نقلیه کاملاً بدون راننده را در خیابان های شنژن چین مستقر می کند و اکنون ، سرویس کامل روبوتاکسی را راه اندازی کرده است.

  اگر در شنژن زندگی می کنید ، هم اکنون می توانید یکی از وسایل نقلیه AutoX را برای چرخش خارج کنید. شما ابتدا باید برای برنامه آزمایشی شرکت تأیید شوید ، اما پس از اتمام این کار ، استقبال از robocab باید به آسانی کشیدن برنامه AutoX باشد.

  البته ، AutoX " سرویس تاکسی خودران رایگان نیست - شما باید حساب خود را با هر "آنت کارت امتیاز" بارگذاری کنید. اینها به شما کمک می کند تا هزینه های سواری را پرداخت کنید ، اگرچه مشخص نیست که هزینه آنها چقدر است یا چند امتیاز از هر سواری کسر می شود.

  اگر تصمیم به ثبت نام در این سرویس دارید ، ممکن است کمی طول بکشید تا پاسخ خود را دریافت کنید - AutoX می گوید یکی از کارکنان باید عضویت شما را در اختیار شما قرار داده و فعال کند.

  ناوگان اتومبیل های خودران AutoX از مینی ون های Chrysler Pacifica تشکیل شده است ، که می توانید از طریق ویدئوی بالا در عمل مشاهده کنید. از آنچه می توانیم بگوییم ، به نظر می رسد اتومبیل های AutoX با سهولت نسبی بسیاری از موانع اساسی مانند عابر پیاده و چراغ راهنمایی را برطرف می کنند.

  با این حال ، آزمایش در دنیای واقعی قبل از هر یک از ما به طور قطعی می توانیم عملکرد شرکت را ارزیابی کنیم.

خبرهای دیگر از صنعتی