خبر

 • تک بورد - AT&T شبکه 'FirstNet' متمرکز بر خدمات اضطراری را به 5G ارتقا می دهد

  AT&T شبکه 'FirstNet' متمرکز بر خدمات اضطراری را به 5G ارتقا می دهد
  22 روز و 19 ساعت قبل

  شبکه پهن باند FirstNet AT&T از سال 2012 با قابلیت اطمینان و اولویت بالا به اینترنت اولین پاسخ دهندگان و خدمات اضطراری را ارائه می دهد. این دسترسی به ویژه در طی دو سال گذشته بسیار ارزشمند بوده است زیرا ایالات متحده با آتش سوزی بی سابقه و طوفان های شدید روبرو شده است ، و البته همه گیر Covid-19.

  AT&T امروز اعلام كرد كه FirstNet در قالب پشتيباني رسمي 5G يك نسخه اصلي را به روز خواهد كرد. با توجه به اینکه گزارش شده است که پاسخ دهندگان اولین ، فقط در سال 2020 ، "دو برابر داده تلفن همراه" یک مصرف کننده معمولی مصرف کرده اند ، این تغییر احتمالاً با آغوش باز روبرو خواهد شد.

  داده های AT&T از طریق اجرای 5G FirstNet از طریق شبکه mmWave 5G شرکت انجام می شود ، به این معنی که پرسنل خدمات اضطراری باید به سریعترین سرعت ممکن انتقال داده در حال حاضر - به طور متوسط ​​به افراد متوسط ​​دسترسی داشته باشند.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2104/2681-1.jpg " alt = "https://techbord.com AT&T در حال ارتقا network شبکه 'FirstNet' متمرکز بر خدمات اضطراری به 5G ">

  عرضه اولیه گسترده نخواهد بود. mmWave 5G AT&T فقط در "38 شهر " و "بیش از 20 مکان " برای پاسخ دهندگان در دسترس خواهد بود ، اما هنوز هم برای افرادی که از آن استفاده می کنند تفاوت محسوسی ایجاد می کند. همچنین نکته قابل توجه تصمیم AT&T در مورد "رمزگذاری جامع" به شبکه FirstNet خود است - این شرکت می گوید اولین شبکه سراسری با این درجه امنیت خواهد بود.

  برخی از شهرهای FirstNet که قرار است 5G دریافت کنند شامل آستین ، تگزاس ، ققنوس ، آریزونا ، لس آنجلس ، کالیفرنیا و آتلانتا ، جورجیا هستند (لیست کامل را در تصویر بالا مشاهده می کنید).

خبرهای دیگر از صنعتی