خبر

 • تک بورد - AT&T در حال چرخاندن WarnerMedia است و با ترکیب آن با Discovery یک غول جریان جدید ایجاد می کند

  AT&T در حال چرخاندن WarnerMedia است و با ترکیب آن با Discovery یک غول جریان جدید ایجاد می کند
  8 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: با این معامله ، AT&T اساساً ادغام بزرگ خود را با تایم وارنر حل می کند و اعتراف می کند که نمی تواند ضربه تایتانی مانند Netflix و Disney را در جنگ های ویدیویی جریان دهد. در اوایل سال جاری ، Verizon با فروش AOL و Yahoo به ازای کسری از آنچه در ابتدا پرداخت کرد ، همین کار را کرد.

  مسابقه پخش جریانی در حال داغ شدن است زیرا AT&T اعلام کرده است که قصد دارد واحد WarnerMedia خود را بچرخاند و آن را با Discovery ترکیب کند تا یک شرکت سرگرمی جهانی مستقل ایجاد کند.

  مدیر عامل Discovery دیوید زاسلاو هدایت شرکت جدید را بر عهده خواهد داشت. در ابتدا AT&T هفت عضو هیئت مدیره شرکت جدید را منصوب می کند و مسئولیت شش عضو باقیمانده نیز بر عهده Discovery است.

  در این معامله که به صورت معامله ای سهامدار و Reverse Morris Trust ساخته می شود ، سهامداران AT&T مشاهده خواهند شد. 71 درصد از شرکت جدید و سهامداران Discovery با دریافت 29 درصد باقیمانده. چندین کلاس سهام فعلی Discovery در یک کلاس واحد با یک رأی به ازای هر سهم ادغام می شود. AT&T با ترکیبی از وجه نقد ، اوراق بدهی و حفظ وام های خاص توسط وارنر مدیا 43 میلیارد دلار دریافت خواهد کرد.

خبرهای دیگر از صنعتی