techbord.com AT&T تعداد قابل توجهی از مشاغل را کاهش داده و 250 فروشگاه خرده فروشی را بسته است

AT&T در حال آماده سازی موجی از اخراج می باشد، که بیش از 3400 شغل را در سراسر کشور  از بین خواهد برد. سخنگوی شرکت گفت، كه كسانی كه اخراج شده اند، دستمزد سختگیری و حداكثر شش ماه پوشش بیمه درمانی دریافت می كنند. به طور قابل پیش بینی، اتحادیه کارگری که نماینده برخی از کارمندان AT&T بوده، اصلا هیجان زده نبود و از اخراج کارمندان اطلاع نداشت.

براساس گزارشی که اخیراً از سوی کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) صادر شده است، کاهش کار تا حد زیادی تکنسین ها و مشاغل دفتری را هدف قرار می دهد. علاوه بر این، AT&T  در حال آماده سازی برای بستن 250 فروشگاه خرده فروشی درشمال AT&T Mobility و Cricket Wireless می باشد که  بر روی حدود 1300 شغل تأثیر خواهد گذاشت.

CWA اتحادیه کارگری رسانه ای است که نماینده برخی از کارمندان AT&T است. غول ارتباطات به آکسيوس (Axios) تأکید كرد، كه كاهش شغل در حال وقوع است اما مشخص نکرده است كه چند نفر از کار برکنارخواهند شد. این شرکت افزود که قصد داشته است قبل از همه گیری فروشگاه ها را ببندد اما وضعیت فعلی باعث تسریع در امور شده است. AT&T گفت: بیشتر کارمندان خرده فروشی خدمات دیگری را به شرکت ارائه می دهند.

این شرکت همچنین به آکسیوس (Axios) گفت، که کاهش قابل توجهی در نیروی کار ما در بین مدیران، و کارمندان نماینده اتحادیه، هدف قرار خواهند گرفت، مطابق با ابتکار عمل ما که قبلاً اعلام شده بود. علاوه بر این، ما بیشتر کارگران غیر حقوق و دستمزد را حذف خواهیم کرد که اکثریت قریب به اتفاق آنها در خارج از ایالات متحده از مدیران یا کارمندان نمایندگی اتحادیه می باشند.

مدیر شرکت CWA، کریس شلتون (Chris Shelton)، مصاحبه ای را که CNN با مدیرعامل AT&T راندال استفنسون (Randall Stephenson) انجام داد، ذکر کرد که چند ماه از موضوع کووید 19 گذشته است و اوضاع امروز را به زمان جنگ تشبیه کرده است.

استفنسون (Stephenson) اضافه کرد، این مانند جنگ جهانی دوم می باشد و همه باید براساس اینكه چگونه می توان به عموم مردم كمك كنیم، قدم برداریم.

شلتون (Shelton) سؤال كرد، اگر ما در جنگ هستیم تا اقتصاد خود را در طول این بحران ادامه دهیم، چرا AT&T  سربازان را عزل می کند؟ در حالی که یک استدلال معتبر وجود دارد، اظهارات استفنسون (Stephenson) در تاریخ 22 مارس در حالی مطرح شد که اکثر آنها تصوری در مورد میزان ابتلا به این بیماری برای همه گیری و بر روی اقتصاد نداشتند.

AT&T تعداد قابل توجهی از مشاغل را کاهش داده و 250 فروشگاه خرده فروشی را بسته است
industry/at-t-تعداد-قابل-توجهی-از-مشاغل-را-کاهش-داده-و-250-فروشگاه-خر

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.