خبر

 • تک بورد - Argo AI و فولکس واگن خودروی خودران را به نمایش گذاشتند

  Argo AI و فولکس واگن خودروی خودران را به نمایش گذاشتند
  13 روز و 15 ساعت قبل

  Argo AI به عنوان یک استارتاپ کوچک مستقر در پیتسبورگ آغاز شد که توسط مهندسان سابق Uber تأسیس شد ، اما در چند سال گذشته ، به یکی از مهمترین مبتکران در جهان خودروهای خودران تبدیل شد. جاه طلبی های آن این است که تا سال 2025 رباتیک با اتوماسیون سطح 4 به واقعیت تبدیل شود و تا سال 2023 به یک شرکت تجاری عمومی تبدیل شود.

  Argo AI - خودروی مستقل با حمایت فولکس واگن و فورد - در حال آماده شدن برای رویداد IAA Mobility 2021 در مونیخ است ، جایی که در آن دیدگاه های بیشتری را در مورد آینده تجاری به اشتراک می گذارد. خدمات robotaxi.

  یکی از مواردی که Argo AI نشان می دهد شناسه تمام برقی آن است. Buzz AD ، جایی که "AD " مخفف رانندگی خودکار است. این خودرو آزمایشی برای کانسپت ون است و اولین خودرویی خواهد بود که توسط گروه فولکس واگن ساخته می شود و دارای فناوری رانندگی خودران سطح 4 است. این بدان معناست که می تواند بیشتر اوقات به طور مستقل رانندگی کند ، اما با استفاده از فناوری جغرافیایی محدود به منطقه خاصی محدود می شود.

  https://techbord.com Argo AI و فولکس واگن خودروی خودران را به نمایش گذاشتند

  خودروی جدید با باتری مجهز به سنسورهای لیدر Ardar AI ، رادار و چندین دوربین که توسط AI اختصاصی این شرکت اداره می شود. فولکس واگن می گوید آزمایش ها در مرکز تحقیق و توسعه Argo AI در Neufahrn و همچنین مسیرهای بسته این شرکت در فرودگاه بین المللی فرانتس یوسف اشتراوس در مونیخ انجام می شود. سایر شرکت های معتبر خودروهای خودران نیز می توانند از پیست آزمایشی استفاده کنند ، و یک پیست آزمایشی مشابه در پنسیلوانیا غربی وجود دارد که Argo طی چند سال گذشته از آن استفاده کرده است.

  این دو شرکت برنامه های بزرگی برای آینده دارند ، و آنها امیدوارند بتوانند اولین سرویس تجاری robotaxi را تا سال 2025 در هامبورگ مستقر کنند. سیستم استخر سواری توسط MOIA ، زیرمجموعه گروه VW که در کمک به شهرها و شرکتهای حمل و نقل عمومی در کاهش ترافیک درون شهری تجربه دارد ، اداره می شود. ازدحام.

  https://techbord.com Argo AI و فولکس واگن خودروهای خودران را به نمایش می گذارند

  یک چالش عمده مهندسی این بود که سخت افزار محاسباتی قدرتمند خودروی جدید را در حین کار خنک نگه دارید و این دو شرکت هنوز در حال کار بر روی بهترین مکان برای همه سنسورها برای حداکثر دید هستند.

  < p> رقابت با افرادی مانند Waymo از Alphabet \ 's دشوار خواهد بود ، اما Argo یکی از بهترین منابع مالی مستقل است شرکت های رانندگی متعدد فورد و فولکس واگن پیش از این مجموعاً مبلغ 3.6 میلیارد دلار به این شرکت کمک کرده اند و برایان سالسکی مدیرعامل می گوید که در سال آینده می توان انتظار عرضه اولیه سهام را داشت. در همین حال ، آرگو و فورد در حال آماده شدن برای راه اندازی حداقل 1000 وسیله نقلیه خودران در شبکه سوار بر Lyft در چندین شهر ایالات متحده در سالهای آینده ، از جمله میامی و آستین هستند.

خبرهای دیگر از صنعتی