خبر

 • تک بورد - AMD تقاضای زیاد و نه راه اندازی کاغذ را برای کمبودهای سری Ryzen 5000 ذکر می کند

  AMD تقاضای زیاد و نه راه اندازی کاغذ را برای کمبودهای سری Ryzen 5000 ذکر می کند
  چند ثانیه قبل

  پردازنده های رومیزی سری Ryzen 5000 مورد انتظار AMD اواخر هفته گذشته با چهار طعم مختلف در طیف وسیعی از قیمت ها راه اندازی شد. متأسفانه برای برخی از خریداران احتمالی که مشتاقند از پول خود جدا شوند ، مسایل موجودی موجود در بازار مسدود شده است.

  با یک بررسی سریع در آمازون ، نتایج جدید برای صف جدید AMD به صفر می رسد. این یک داستان مشابه در مورد Newegg است زیرا همه مدل های ذن 3 موجود نیستند Tiger Direct نیز هیچ چیز ندارد. از طریق فروشگاه هایی مانند eBay نتایج بهتری خواهید داشت ، اما انتظار می رود که حق بیمه قابل توجهی بپردازید.

  موارد مشابه "موجودی" در ماه گذشته راه اندازی GPU Ampere انویدیا را گرفتار کرد ، و شرکت را وادار به عقب انداختن تاریخ ورود به بازار کرد. RTX 3070 دو هفته تا 29 اکتبر است. از زمان نوشتن ، کارتهای آمپر برای یافتن در انبار غیر ممکن است.

  تفاوت زیادی بین "راه اندازی کاغذ" وجود دارد و حمل تعداد زیادی واحد اما میزان تقاضا بیش از میزان عرضه است.

  - فرانک آزور (AzorFrank) 8 نوامبر 2020

  AMD Azor در پاسخگویی به برخی از نگرانی ها در توییتر گفت که بین آزور گفت: "پرتاب کاغذ" و حمل تعداد زیادی واحد اما تقاضای آن بیش از میزان عرضه است.

  در پاسخ به این س ifال که آیا AMD طرحی را برای جلوگیری از تداخل ربات ها در پرتاب Zen 3 اجرا کرده است ، اظهار داشت: در بسیاری از موارد. آزور اضافه كرد: "این نبردی است كه هرگز كاملاً برنده نمی شود" ، و تلاش تیم خود و شرکای خرده فروشی را تحسین می کند. "ما همچنان یاد می گیریم و با هر پرتاب سازگار می شویم. ما محصولات خود را در اختیار کاربران مورد نظر آنها قرار می دهیم. "

خبرهای دیگر از صنعتی