خبر

 • تک بورد - AMD از اینتل به عنوان محبوب ترین انتخاب در بین مشتریان Puget Systems عبور می کند

  AMD از اینتل به عنوان محبوب ترین انتخاب در بین مشتریان Puget Systems عبور می کند
  13 روز و 8 ساعت قبل

  TL؛ DR: راهپیمایی AMD از "گزینه دوم" به سمت برابری با اینتل در فضای پردازنده ادامه دارد و در هیچ کجا بهتر از داده های فروش Puget Systems نشان داده نشده است. سازنده سفارشی رایانه اخیراً پردازنده های تیم قرمز را در بیش از نیمی از سیستم های ساخته شده خود مشاهده کرده است. این یک خصوصیت قابل توجه است زیرا این شرکت قبلاً پردازنده های AMD را از تنظیمات خود حذف کرده است زیرا بسیار محبوب نبوده است.

  سیستم های Puget مستقر در سیاتل ، متخصص در ایستگاه های کاری با عملکرد بالا ، می نویسد که پردازنده های AMD در بیش از نیمی از رایانه های شخصی آن در سال 2006 ظاهر شدند. اما اینتل پس از راه اندازی پردازنده Core 2 خود ، سلطه خود را در بازار آغاز کرد. کمتر از یک دهه بعد ، Puget بی سر و صدا CPU های AMD را از میان گزینه های پیکربندی خود در میان کاهش تعداد فروش کاهش داد.

  https://techbord.com AMD از اینتل به عنوان محبوب ترین انتخاب در بین مشتریان Puget Systems عبور می کند

  Puget در سال 2017 پردازنده های AMD را دوباره به سیستم های خود معرفی کرد و در حالی که پردازنده ها دو سال دیگر را با یک سهم رقم ، که در اواخر سال 2019 شروع به تغییر کرد. این بلافاصله پس از ورود سری Ryzen 3000 بود ، که دارای هسته هسته ای بالا و عملکرد تاول زا با هزینه بسیار پایین تر از تراشه های HEDT اینتل است.

  عرضه تراشه های Threadripper 3000 رونق دیگری به شرکت داد. عالی بودن برای ایجاد محتوا ، مهندسی و گردش کار در زمینه علوم داده در حالی که هزینه کمتری از محدوده Xeon اینتل داشت ، به این معنی بود که بیشتر مشتریان Puget یک سیستم مجهز به AMD را ترجیح می دهند و منجر به محبوب ترین گزینه تراشه های قرمز می شود.

  AMD مدت هاست که سهم اینتل از بازار پردازنده را فرسوده می کند ، اگرچه Q4 برای اولین بار در سه سال گذشته سهام Chipzilla را بازپس گرفت - این بیشتر به دلیل کمبود پردازنده AMD بود.

  با وجود سود ، تخمین زده می شود که AMD فقط 20٪ - 30٪ از کل فضای دسک تاپ CPU را در اختیار داشته باشد ، اما طبق آخرین نظرسنجی Steam Hardware ، شکاف بین آن و اینتل هر ماه کمی کمتر می شود.

  متشکرم ، سخت افزار تام

خبرهای دیگر از صنعتی