خبر

 • تک بورد - یوتیوب طی سه سال گذشته بیش از 30 میلیارد دلار به سازندگان محتوا پرداخت کرده است

  یوتیوب طی سه سال گذشته بیش از 30 میلیارد دلار به سازندگان محتوا پرداخت کرده است
  20 روز و 10 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: طبق گفته مدیر عامل شرکت سوزان ووچیچی ، یوتیوب طی سه سال گذشته بیش از 30 میلیارد دلار به سازندگان محتوا پرداخت کرده است. همانطور که سرویس اشتراک ویدیو متعلق به Google صفحه را به سال 2021 تبدیل می کند ، همچنان در آرزوی خود برای بهبود سیستم عامل و ایجاد فضای بهتر برای سازندگان و بینندگان ثابت قدم است.

  فقط در سال 2019 ، یوتیوب حدود 16 میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی آمریکا (تولید ناخالص داخلی) کمک کرده است. طبق آکسفورد اکونومیکس ، این تقریبا معادل 345،000 شغل تمام وقت است.

  ایجاد کنندگان نیز جریان های درآمد خود را متنوع می کنند. Wojcicki در نامه ای از جامعه گفت که در سال گذشته ، تعداد کانالهایی که بیشترین درآمد خود را از Super Stickers ، Super Chats و عضویت ها کسب می کنند ، سه برابر شده است. در همین حال ، تعداد کانال های جدیدی که به برنامه شریک YouTube پیوستند ، در سال 2020 بیش از دو برابر شد.

  Wojcicki همچنین برخی از تغییراتی را که YouTube در نظر دارد در سال آینده ایجاد کند ، مشخص کرد.

  به طور خاص ، YouTube قصد دارد با توجه به سیاست هایی که بر سازندگان تأثیر می گذارد شفافیت بیشتری داشته باشد و در روند تجدیدنظر بهبود یابد. این سایت ویدئویی همچنین از سازندگان در ایالات متحده درخواست می کند جزئیات مربوط به جنسیت ، نژاد ، قومیت و گرایش جنسی خود را به صورت داوطلبانه به اشتراک بگذارند تا "درک کنند که در مقیاس برای جوامع مختلف در YouTube چه اتفاقی می افتد" و به "یک مکان بهتری برای همه. "

  نامه کامل Wojcicki ، که علاوه بر آن موضوعاتی مانند اطلاعات غلط ، سلامتی و کمک به افراد برای یادگیری مهارت های جدید را نیز در بر می گیرد ، در وبلاگ رسمی YouTube یافت می شود.

  اعتبار مستند insta_photos

خبرهای دیگر از صنعتی