خبر

 • تک بورد - گیتاریست Nine Inch Nails و Spec Ops: The Line در استودیوی بازی جدید شریک هستند

  گیتاریست Nine Inch Nails و Spec Ops: The Line در استودیوی بازی جدید شریک هستند
  5 روز و 11 ساعت قبل

  به نظر می رسد دکتر بی احترامی تنها نام بعید نیست که استودیوی بازی سازی خود را راه اندازی کند. رابین فینک ، گیتاریست گروه Nine Inch Nails ، همین کار را انجام می دهد ، هرچند در این پروژه با کوری دیویس ، مدیر خلاق Spec Ops: The Line همکاری می کند.

  اولین عنوان از استودیوی Eyes Out این دو "" یک بازی ترسناک همه جانبه کیهانی تک نفره با عناصر قصه گویی قوی محیطی است. "دیویس در زمینه ژانر ، پس از طراحی روی سطح عالی در فیلم محکوم شده 2: Bloodshot و FEAR: Extraction Point. او همچنین مدیر عنوان ترسناک PSVR 2016 Here They Lie بود و در سال 2014 عضو بنیانگذار استودیوی مستقل Tangent Games بود.

  این اولین هجوم فینک به جهان نیست ترسناک بازی های ویدئویی نیز. او قبلاً روی قطعات تریلر فضایی No Code Observation و تیرانداز ترسناک Devolver Digital NOCT کار کرده است. دیویس می گوید: "وقتی کار خود را در اینجا می گذراندم ، رابین وارد استودیوی ما شد و من ارتباط قوی با دید باز و خلاقانه او درباره وجود و قدرت موسیقی احساس کردم." "ما بلافاصله شروع به کار بر روی نمونه های اولیه ای کردم که در آن زمان در حال توسعه بودم و با هم مستقیماً به سمت چیزی غیر منتظره حرکت کردیم. "

  طبق اعلامیه مطبوعاتی ، تیم Eyes Out شامل "جهان پرشور- سازندگان و قصه گویانی که معتقد به سینستزیسی قوی ناشی از موسیقی ، روایت و تجربیات تعاملی هستند. " یک استودیوی بازی سازی تا "تأثیرگذارهای بزرگ " بتوانند عنوان رویایی خود را ایجاد کنند. Beahm یک طراح سطح در Call of Duty dev Activision بود ، بنابراین در این زمینه کاملاً تازه کار نیست.

خبرهای دیگر از صنعتی