خبر

 • تک بورد - گوگل در کمتر از 24 ساعت با دو دادخواست ضد انحصاری روبرو شد

  گوگل در کمتر از 24 ساعت با دو دادخواست ضد انحصاری روبرو شد
  29 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل کانون دو دادخواست ضد انحصاری است که طی 24 ساعت گذشته و سومین دادخواست در سه ماه گذشته ارائه شده است. کلرادو و تگزاس هر دو در پرونده های جداگانه اما مشابه در ائتلاف های چند دولتی علیه غول فناوری پیشرو هستند.

  روز پنجشنبه ، دادستان کل کلرادو ، فیل وایزر اعلام کرد که وی تلاش چند جانبه را برای "پایان دادن به انحصار Google" در بخش جستجوی اینترنت هدایت می کند. وایزر و 38 دادستان كل ایالت دیگر ادعا می كنند كه گوگل بطور غیرقانونی از انحصار خودداری كرده و "موانع غیر قابل عبور" ایجاد كرده است تا رقبا را از بازار دور نگه دارد. طبق پرونده دادگاه ، اقدامات غول جستجو بخش 2 قانون شرمان را نقض کرده است.

  "اقتصاد ما بیش از هر زمان دیگری متمرکز است و هنگامی که از انتخاب در محروم شوند مصرف کنندگان تحت فشار قرار می گیرند محصولات و خدمات باارزش. اقدامات ضد رقابتی Google از انحصارات جستجوی عمومی آن محافظت کرده و رقبا را کنار گذاشته ، مصرف کنندگان را از مزایای گزینه های رقابتی محروم می کند ، از نوآوری جلوگیری می کند و ورود یا گسترش جدید را تضعیف می کند ، "ویزر در بیانیه ای گفت. "این دادخواست به دنبال بازگرداندن رقابت است. ">

  # شکست: تگزاس بار دیگر پیشتاز است! امروز ، ما در حال طرح شکایت علیه #Google برای رفتار ضد رقابتی هستیم. این اینترنت جالوت از قدرت خود برای دستکاری در بازار ، از بین بردن رقابت و آسیب رساندن به شما مصرف کننده استفاده کرد. منتظر بمانید… pic.twitter.com/fdEVEWQb0e

  - دادستان کل تگزاس (TXAG) 16 دسامبر 2020

  دادخواست ضد انحصاری کلرادو سومین پرونده در سال جاری است و دومین پرونده در کمتر از 24 ساعت است. روز چهارشنبه ، کن پاکستون ، دادستان کل تگزاس ، با انتشار یک توئیت ویدیویی اعلام کرد دفتر وی به دلایل مشابه در حال رهبری یک ائتلاف چند دولتی علیه "اینترنت جالوت" است. Paxton ادعا می کند که این شرکت "رفتارهای ضد رقابتی ، رفتارهای استثنایی و اظهارات نادرست فریبنده" را اعمال کرده است. "

  علاوه بر این ، در ماه اکتبر ، وزارت دادگستری در دادخواست ادعا کرد که دارای عنوان فنی است. درگیر اقدامات ضد رقابتی برای محافظت از انحصارات در جستجوی کلی و صنایع تبلیغاتی جستجو هستند. وزارت دادگستری ادعا می کند که گوگل در ده سال گذشته صنعت صنعت جستجو را حفظ کرده است و حداقل از ژانویه 2010 دارای 80 درصد بازار در همه سیستم عامل ها است.

  Google هنوز در مورد هیچ توضیحی نداده است. از ادعاها.

  اعتبار تصویر: Ascannio

خبرهای دیگر از صنعتی