خبر

 • تک بورد - گوگل با خاموش کردن شکایات ضد انحصاری Epic ...

  گوگل با خاموش کردن شکایات ضد انحصاری Epic ...
  16 روز و 2 ساعت قبل

  WTF ؟! در حالی که نزاع مداوم آن با اپل کاملاً مستند است ، Epic Games همچنین در میان شکایت ضد انحصاری علیه گوگل به دلیل حذف Fortnite از فروشگاه Play است. طبق اسناد تازه منتشر شده از دادگاه ، گوگل در مرحله ای به سادگی اقدام به خرید این شرکت کرد تا اقدامات قانونی را لغو کند.

  در اسناد ، Epic ادعا می کند که Google از حرکت های Epic برای فرار از کمیسیون 30 درصدی پرداختی از طریق Google Play و ارائه مستقیم Fortnite (و معاملات خرد سودآور آن) می ترسد. ، به نقل از یک سند داخلی که برنامه های Epic را به عنوان "سرایت " توصیف می کند و می تواند به توسعه دهندگان و سیستم عامل های دیگر گسترش یابد. به قول خود حماسه:

  Google تا آنجا پیش رفته است که سود انحصاری خود را با شرکای تجاری به اشتراک بگذارد تا موافقت آنها را برای محاصره رقابت تضمین کند ، یک سری پروژه داخلی برای مقابله با "سرایت" توسعه داده است. "از تلاش های Epic و دیگران برای ارائه جایگزین های رقابتی به مصرف کنندگان و توسعه دهندگان درک شده است ، و حتی برای رفع این تهدید به خرید بخشی یا همه Epic فکر کرده است.

  هنوز مشخص نیست که این بحث ها در چه زمانی است صورت گرفت ، زیرا در اسناد فقط Epic پیامهای داخلی را به صورت دست دوم نقل می کند ، و مدیر اجرایی Epic Tim Sweeney روشن کرد که گوگل هرگز با این بحث ها با Epic تماس نگرفته است-در واقع ، Epic از آنها مطلع نبود.

  اینکه آیا این مذاکره برای خرید Epic بوده است یا نوعی تصاحب خصمانه ، مشخص نیست. در اینجا گوگل همچنین در مورد تجربه جانبی بارگذاری "صریحاً مخوف" صحبت می کند که آنها ایجاد کرده اند ، همه در حالی که اندروید را به صورت عمومی به عنوان "پلت فرم باز" معرفی کرده اند.

  - تیم سوینی (TimSweeneyEpic@) 6 اوت 2021

  این شرکت همچنین ادعا می کند که گوگل با معاون رئیس و بنیانگذار Epic تماس گرفته است تا علاقه خود را به یک معامله ویژه برای آوردن Fortnite به فروشگاه Play بسنجد و همچنین در مورد نحوه مستقیم بارگیری و جانبی بارگیری بازی "صریحاً بی رحمانه " و "یک تجربه وحشتناک " - حقیقتی که وکلای Epic معتقدند عمدی است و ادعا می کنند که Google موانعی را ایجاد کرده است تا برنامه های جانبی بارگذاری را ترسناک و ناامن جلوه دهد.

  به گفته آنها ، Google کارکنان خود به طور داخلی تأیید کرده اند که یک "[p] یا تجربه کاربری " برای جانشینان احتمالی ارائه می دهند ، با "15+ مرحله برای دریافت برنامه [از طریق بارگیری جانبی] در مقابل 2 مرحله با Play یا iOS " ، بسیار دور از تجربه بارگیری و نصب مستقیم ، مثلاً Google Chrome در رایانه Windows.

   https://techbord.com گوگل در نظر داشت که شکایات ضد انحصاری Epic را با خرید آنها

  در هر صورت ، پیشنهاد معامله رد شد و Epic ادعا می کند که گوگل به تصمیم خود مبنی بر توزیع مستقیم Fortnite با فشار دادن آمار "هیجان انگیز " در مورد خطرات برنامه های جانبی بارگیری شده برای روزنامه نگاران که این حرکت را انجام می دهند پاسخ داده است.

  این شکایت گوگل را متهم به رفتارهای ضد رقابتی می کند. با برنامه های خود در سال 2009 ، توافق با OEM ها و اپراتورهای شبکه تلفن همراه برای "سوق دادن توسعه دهندگان و کاربران جامعه به سمت بازار Android" و دور از ویترین های رقیب OEM یا MNO ، و همچنین به تازگی انداختن چکش در تلاش برای قراردادن Epic Games اختصاصی با تلفن های OnePlus.

خبرهای دیگر از صنعتی