techbord.com گمرک آمریکا 2000 فکر بودجه OnePlus را تصور می کند که AirPod

Facepalm: آیا شما می توانید تفاوت بین OnePlus Buds و Apple AirPods را تشخیص دهید؟ اگر آنها در یک جعبه با برچسب واضح که می گفتند جوانه های OnePlus هستند ، چه می شود؟ خوب ، ظاهراً ، مقامات گمرکی ایالات متحده نمی توانند از اینکه به خود می بالند که 2000 نفر از آنها را تصور کردند که AirPod تقلبی هستند ، افتخار می کنند.

در 11 سپتامبر ، آژانس گمرک و حفاظت از مرز ایالات متحده (CBP) اعلام کرد که محموله ای از "AirPods" اپل "تقلبی" را از چین به ایالات متحده توقیف کرده است. ارزش خیابانی قاچاق کالا در حدود 398،000 دلار تخمین زده شد.

"این" یک سیب نیست "، یک توئیت مغرورانه روز یکشنبه از CBP است. "مأموران CBP در فرودگاه JFK اخیراً 2000 دستگاه AirPod تقلبی اپل را از هنگ کنگ کشف و ضبط کرده اند که ارزش واقعی آنها 398 هزار دلار بود." همه چیز درست شد این بود که این محموله از چین بوده است و هدفونها از محصولات اپل نبوده اند.

این "نیست" - مأموران CBP در فرودگاه JFK اخیراً 2000 AirPod تقلبی از هنگ کنگ را ضبط کردند ، اگر اصل باشند 398 هزار دلار ارزش داشتند. جزئیات از طریقCBPNewYorkCity: https://t.co/XMgjkfT56i pic.twitter.com/Ofn9REJ9ZB

- CBP (CBP) 14 سپتامبر 2020

با توجه به تصاویر CBP همراه با توییت و بیانیه مطبوعاتی آن ، این یک حمل و نقل قانونی OnePlus Buds بود. ممکن است نمایندگان بخاطر طراحی مشابه دستگاهها ، باعث اشتباه در دستگاهها در زمینه حذف هواپیمای ایرپاد شوند. آنها فقط به اندازه کافی با AirPods متفاوت هستند تا از طرح دعوی حق ثبت اختراع از طرف اپل جلوگیری کنند ، اما درک مشکل از عدم آگاهی کامل آژانس از بسته بندی با برچسب "OnePlus Buds — White" دشوارتر است.

تروی میلر ، رئیس بخش نیویورک از CBP ، جایی که محموله توقیف شد ، با کنایه از مأموران خود "هوشیاری " را در بیانیه ای تمجید کرد.

"افسران CBP از آمریکایی محافظت می کنند ترو میلر ، مدیر عملیات میدانی CBP در نیویورک ، گفت: "مردم از خطرات مختلف به طور روزانه". "رهگیری این گوشهای تقلبی بازتاب مستقیم هوشیاری و تعهد به موفقیت در ماموریت توسط افسران CBP ما روزانه است. "

https://techbord.com گمرک ایالات متحده 2000 بودجه OnePlus را تصور می کند که برای مقایسه: OnePlus Buds (چپ) و Apple AirPods (راست)

البته ، کاربران توییتر به سرعت متوجه این اشتباه دیوانه وار شدند و پست را به همراه اظهارات ناجوانمردانه خود بازتوییت کردند. مورد دلخواه من ، "متشکرم ، CBP ... برای اینکه خیابانها را از محافل OnePlus در امان نگه دارید. "

OnePlus Buds با حدود 80 دلار خرده فروشی ، بنابراین تخمین CBP از ارزش 2000 حمل و نقل واحد نیز بسیار اغراق آمیز بود. جعبه های OnePlus Buds که تنها حدود 158،000 دلار ارزش دارد ، تقریباً به 400،000 دلار تخمین زده شده توسط CBP نزدیک نبودند. اگرچه در دفاع از خود ، واقعاً فکر می کرد که این AirPod های جعلی هستند.

حتی اگر به سرعت به faux pas CBP اشاره شد ، آژانس بیانیه ای در مورد اصلاح خود تا زمان نوشتن این مقاله صادر نکرده است.

گمرک آمریکا 2000 فکر بودجه OnePlus را تصور می کند که AirPod "تقلبی" هستند
industry/گمرک-آمریکا-2000-فکر-بودجه-oneplus-را-تصور-می-کند-که.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com کاربران Apple M1 گزارش می دهند که محافظ صفحه نمایش macOS Big Sur بدون دلیل فعال شده و از آن خارج نمی شود
techbord.com مشخصات PC متوسط ​​و تریلر جدید کاهش یافته است
techbord.com 5 پردازنده برتر (اکنون می توانید خرید کنید)
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.