خبر

 • تک بورد - گفته می شود Reddit در حال آماده شدن برای عرضه اولیه سهام در سال 2022 است

  گفته می شود Reddit در حال آماده شدن برای عرضه اولیه سهام در سال 2022 است
  23 روز و 13 ساعت قبل

  گفته می شود Reddit به دنبال استخدام بانکداران و وکلای سرمایه گذاری در آماده سازی برای عرضه عمومی اولیه است. منابع آگاه به این موضوع به رویترز گفتند که گردآورنده اخبار اجتماعی قصد دارد در اوایل سال 2022 علنی شود ، اگرچه زمان دقیق و اندازه IPO در نهایت می تواند بر اساس شرایط بازار تعیین شود.

  Reddit در ماه های اخیر موفق شده است از نفوذ روزافزون خود در دنیای مالی نقد کند. ماه گذشته ، این شرکت دور سرمایه گذاری خصوصی به ارزش 10 میلیارد دلار را که توسط Fidelity Management هدایت شده بود ، بست. به گفته یکی از منابع ، Reddit معتقد است که ارزش آن تا زمان عرضه اولیه سهام بیش از 15 میلیارد دلار می شود.

  Reddit در سال 2005 توسط استیو هافمن و الکسیس اوهانیان به عنوان جمع کننده اخبار اجتماعی در تصویر ایجاد شد. Digg.

  https://techbord.com گزارش شده است که Reddit برای IPO اولیه 2022 آماده می شود

  عزیز اینترنت در آن زمان ، دیگ هیچ غلطی نمی تواند بکند - تا زمانی که این کار را کرد. یک طراحی مجدد عمده در سال 2010 ، نی بود که کمر شتر را برای بسیاری از کاربران وفادار شکست و آنها را مجبور به رقابت با Reddit کرد. دیگ فقط از آنجا به سراشیبی رفت. در سال 2018 ، این شرکت به یک شرکت تبلیغاتی فروخته شد.

  البته ، Reddit گام های اشتباه خود را در طول این سالها تجربه کرده است. با این وجود ، اوایل امسال اوضاع شروع شد ، زمانی که سرمایه گذاران خرده فروشی برای راهنمایی در مورد معاملات سهام میم به سایت مراجعه کردند. این تقریباً سه برابر بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

خبرهای دیگر از صنعتی