techbord.com گفته می شود PS5 بهترین ماه راه اندازی را برای هر کنسولی در تاریخ ایالات متحده دارد

در حال نزدیک شدن به پایان فصل خرید تعطیلات هستیم ، اما مطمئناً در آخرین لحظه فشار مصرف کنندگان برای پر کردن جوراب و آراستن درختان خود با هدایا تحریک خواهد شد. ممکن است یک سال غیرمعمول باشد ، اما به نظر می رسد که صنعت بازی سازی قرار است سال 2020 را با رکورد بالایی به پایان برساند.

ما هنوز در فصل تعطیلات به سر نمی بریم ، اما PlayStation 5 در حال شکستن رکورد فروش ماه عرضه در ایالات متحده است. NPD Group گزارش می دهد که اگرچه Nintendo Switch در ماه نوامبر واحدهای بیشتری را جابجا کرد ، اما PlayStation 5 ، که دو هفته از ماه دیگر در ایالات متحده راه اندازی شد ، بالاترین فروش دلار را داشت.

از نظر سخت افزار تازه راه اندازی شده ، PS5 همچنین فروش Xbox Series X | S را شکست داد. در واقع ، این رکورد بهترین فروش واحد و دلار در ماه راه اندازی یک کنسول در تاریخ ایالات متحده را شکست - رکوردی که قبلا توسط PlayStation 4 نگهداری می شد. با این حال ، فروش ماه راه اندازی پایان جنگ نیست .

US NPD HW - پلی استیشن 5 بالاترین فروش ماه و فروش دلار را برای یک پلت فرم سخت افزاری بازی ویدیویی در تاریخ ایالات متحده به دست آورد. این سوابق قبلاً توسط پلی استیشن 4 نگهداری می شد که در نوامبر 2013 آغاز به کار کرد.

- Mat Piscatella (MatPiscatella) 11 دسامبر 2020

"فروش ماه یک کنسول جدید هیچ ارتباطی با بلند مدت ندارد. "مات پیسکاتلا" ، تحلیلگر ارشد بازی NDP ، به GameDaily گفت: "عملکرد ، بنابراین من فکر نمی کنم که عملکرد قدرتمند راه اندازی می گوید بیش از آنچه سونی به اندازه کافی اطمینان داشت تا واحدهایی را برای فروش در دسترس قرار دهد که به رکورد برسند." "من مطمئناً به چشم انداز بلند مدت هر دو کنسول نسل جدید خوشبین هستم ، اما چیزی بیشتر از تعداد واحدهای تولید و توزیع شده از فروش ماه راه اندازی را نمی گیرم."

نوامبر همچنین با بیش از 1.4 میلیارد دلار فروش سخت افزار بازی ویدیویی رکورد جدیدی در هزینه های مصرف کننده ثبت کرده است - 58 درصد نسبت به نوامبر 2019 افزایش یافته است. بازار 2020 نیز با 34 درصد افزایش تجهیزات بازی ، با پارسه بیش از 4 میلیارد دلار از 1 ژانویه درآمد کسب کرده است.

https://techbord.com PS5 گزارش شده است بهترین ماه راه اندازی برای هر کنسول در تاریخ ایالات متحده

Piscatella اشاره کرد که نینتندو سوییچ عملکرد فوق العاده خوبی دارد. این پرفروش ترین سخت افزار بازی برای واحدهای منتقل شده به مدت 24 ماه متوالی بوده است.

"[The Switch] یکی از بهترین کنسول ها در تاریخ ایالات متحده است. نینتندو Switch را به عنوان دستگاهی تاسیس کرده است که مکمل و افزودنی بازار است ، و یک همکاری بیشتر از رقابت مستقیم با پلی استیشن و ایکس باکس است. این را می توان در نرخ بسیار بالای مالکیت متقابل مشاهده کرد که بین صاحبان Switch و کسانی که PS4 و / یا دارند نیز مشاهده می شود یا Xbox One. "

پنج بازی پرفروش ماه نوامبر Call of Duty: Black Ops: Cold War، Assassin \ \'s Creed Valhalla، Spider-Man: Miles Morales، Madden NFL 21 بودند. ، و NBA 2021. CoD نیز پرفروش ترین بازی سال بوده است. Piscatella در توئیت خود نوشت: "این سیزدهمین سال متوالی است که بازی Call of Duty به عنوان پرفروش ترین بازی ماه انتشار خود رتبه بندی می کند." "Assassin \ \'Creed: Valhalla بالاترین میزان فروش ماه خود را برای عنوان Franchise Assassin \\' Creed از زمان Assassin \ \'s Creed III در سال 2012 به دست آورد.

اعتبار تصویر: Girts Ragelis

گفته می شود PS5 بهترین ماه راه اندازی را برای هر کنسولی در تاریخ ایالات متحده دارد
industry/گفته-می-شود-ps5-بهترین-ماه-راه-اندازی-را-برای-هر-کنسولی-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود
techbord.com قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.