خبر

 • تک بورد - گفته می شود که بایدن با کوک ، نادلا و دیگر رهبران فناوری دیدار خواهد کرد تا درباره امنیت سایبری ایالات متحده بحث کنند

  گفته می شود که بایدن با کوک ، نادلا و دیگر رهبران فناوری دیدار خواهد کرد تا درباره امنیت سایبری ایالات متحده بحث کنند
  4 روز و 5 ساعت قبل

  گفته می شود رئیس جمهور جو بایدن فردا (چهارشنبه ، 25 آگوست) با سران اپل ، مایکروسافت ، آمازون و سایر غول های فناوری دیدار کرده و درباره حملات باج افزارهای اخیر و مسائل مربوط به امنیت سایبری بحث و تبادل نظر می کند.

  بلومبرگ گزارش می دهد که تیم کوک ، ساتای نادلا و مدیرعامل آمازون اندی جسی نام های بزرگی هستند که فردا بعد از ظهر در جلسه شرکت می کنند. ممکن است ساندار پیچای گوگل که دعوت شده است به همراه مدیران IBM و JPMorgan Chase به آنها ملحق شوند. تام فنینگ ، مدیرعامل شرکت جنوبی نیز شرکت خواهد کرد.

  به گفته یک مقام ارشد آشنا به این رویداد ، افزایش حملات آنلاین علیه سازمان های آمریکایی در سال گذشته موضوع اصلی گفتگو خواهد بود. موضوع اصلی حمله احتمالاً حمله به باند هکرهای REvil مستقر در روسیه ، حمله باج افزار DarkSide به خط لوله استعمار و هک عظیم SolarWinds است که هم شرکت ها و هم نهادهای دولتی را تحت تأثیر قرار داده است. به طور یکسان.

  با بسیاری از گروه های مسئول این حوادث که در روسیه مستقر هستند ، بایدن بارها از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور آمریکا خواسته است برای محدود کردن هکرها بیشتر تلاش کنید. پوتوس تهدید کرده است که اگر جنایتکاران بدون مجازات به اقدام خود ادامه دهند ، روسیه را متقابلاً تلافی خواهد کرد. بایدن حتی هشدار داد که حملات سایبری می تواند به "جنگ تیراندازی واقعی " منجر شود. ، و همکاری صنایع با دولت. مدیران اجرایی "به احتمال زیاد در مورد چگونگی ایجاد نرم افزار می توانند امنیت بهتری را در زنجیره تامین ایجاد کنند. "

خبرهای دیگر از صنعتی