خبر

 • تک بورد - گفته می شود که اوبر به دنبال فروش Elevate ، بخش پرواز تاکسی خود است

  گفته می شود که اوبر به دنبال فروش Elevate ، بخش پرواز تاکسی خود است
  17 روز و 13 ساعت قبل

  شرکت Uber با سلام و احترام اخیراً تمرکز خود را بر روی شسته و رفته است. تراشیدن شرکتهای مازاد و استراتژیهای تجاری که محکوم به شکست هستند و همچنان از صندوق های شرکت پول می گیرند. ماه گذشته ، ما شایعاتی مبنی بر اینکه این شرکت در حال مذاکره برای فروش تجارت اتومبیل خودران است گزارش دادیم و اکنون ، به نظر می رسد اوبر آماده است تا همین کار را با بخش تاکسی های پرنده خود انجام دهد.

  این اطلاعات به لطف گزارش جدیدی از Axios ارائه می شود. این رسانه ادعا می کند که "Uber Elevate " می تواند پس از چهار سال فعالیت به شرکت Joby Aviation منتقل شود و به اهداف هوایی شرکت پایان دهد.

  اگر Uber با فروش جلو می رود ، احتمالاً در طولانی مدت یک حرکت هوشمندانه خواهد بود. Uber شرکتی است که مسلماً سعی کرده خیلی سریع بال خود را باز کند. این شرکت دستی در تحویل غذا و محصولات ، استقبال از مسافران ، حمل بار ، صنعت خودران و تمرکز قطعه امروز داشت. تجارت تاکسی هوایی آن است.

  این بیش از حد کافی است که شرکت بتواند یک باره روی آن تمرکز کند ، خصوصاً که همچنان با تلاش برای کسب سود تلاش می کند.

  واگذاری "دارایی" هایی که درآمدزایی ندارند برای Uber بی فایده است و احتمالاً فضای بیشتری برای شرکت در اختیار قرار می دهد تا بتواند در مناطقی که برتر است تمرکز کند: . عملکرد هر دو سرویس به فریلنسرها متکی است ، که در مقایسه با استخدام بهترین استعداد در کلاس برای کار در فناوری تغییر صنعت مانند وسایل نقلیه خودران ، گران نیست.

  البته همه گیر احتمالاً به هیچ یک از منافع غیر اصلی Uber نیز کمک نکرده است - اگر برای Covid-19 نبود ، چه کسی می داند؟ شاید اصطلاحاً کار تاکسی هوایی این شرکت به نتیجه رسیده باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی