خبر

 • تک بورد - گفته می شود که انویدیا در حال افزایش عرضه GTX 1650 به بازار دسک تاپ است

  گفته می شود که انویدیا در حال افزایش عرضه GTX 1650 به بازار دسک تاپ است
  2 روز و 20 ساعت قبل

  آیا امکان خرید کارت گرافیک جدید باعث ناراحتی شما نمی شود؟ نگران نباشید: انویدیا در حال افزایش عرضه یکی از محصولات خود به بازار دسک تاپ است. متأسفانه ، این یک محصول آمپر یا حتی یک سری RTX 2000 میان رده و پیشرفته نیست. این وانیل GTX 1650 است.

  همانطور که توسط انجمن Chiphell گزارش شده است (از طریق PC Gamer) ، مصرف کنندگان کارت های GTX 1650 مجهز به TU117 را از این ماه تا ماه مه مشاهده می کنند.

  شاید از خود بپرسید که چرا انویدیا تقویت کرده است؟ ضعیف ترین پردازنده گرافیکی تورینگ آن است. این مسئله بیشتر به کاربردی بود تا انتخاب. گزارش شده است که GPU پس از عرضه به بازار دسک تاپ عرضه نمی شود و لپ تاپ های بازی ارزان قیمت اولویت بندی می شوند ، با توجه به محبوبیت آن در مورد اخیر ، و اینها در بسیاری از نوت بوک های ارزان قیمت همچنان یک چشم انداز است.

  با اینکه GPU ها هنوز در حال ساخت هستند گفته می شود که انویدیا تولیدات خود را به سمت دسک تاپ برمی گرداند و مشکلات زیادی را که گیمرها برای خرید کارت های گرافیک با آن روبرو هستند را به عقب می اندازند. مساله البته این است که GTX 1650 به سادگی خیلی خوب نیست.

  ما در آوریل 2019 نمره پایین 60 را به GTX 1650 دادیم. این کارت دارای TDP 75 وات است ، یعنی بیشتر مدل ها به اتصال دهنده خارجی نیاز ندارند. دارای 896 هسته ، 4 گیگابایت GDDR5 و پهنای باند حافظه 128 گیگابایت بر ثانیه است که در برخی از بازی های قدیمی با حداکثر تنظیمات (Resident Evil 2 ، Forza Horizon 4 ، Far Cry New Dawn) برابر با 60 فریم در ثانیه در 1080p است ، اما مشکل دارد با امثال Metro Exodus و Cyberpunk 2077.

خبرهای دیگر از صنعتی