خبر

 • تک بورد - گفته می شود آمازون در حال ایجاد بستری برای کنسرت ها و اجراهای صوتی زنده است

  گفته می شود آمازون در حال ایجاد بستری برای کنسرت ها و اجراهای صوتی زنده است
  19 روز و 12 ساعت قبل

  گزارش شده است که بخش موسیقی آمازون روی ویژگی صوتی زنده جدیدی کار می کند تا محتوای خود را در بلندگوهای هوشمند خود و از طریق دستیار صوتی Alexa تقویت کند. منابع آگاه به Axios گفتند که آمازون در درجه اول تلاش خود را بر روی کنسرت ها و اجراهای زنده متمرکز کرده است ، اما همچنین امکان پخش برنامه ها و پادکست های رادیویی گفتگو را نیز دارد.

  همانطور که Axios به درستی برجسته می کند ، محبوبیت برنامه های صوتی زنده در طول همه گیری افزایش یافت. Clubhouse ، یکی از برجسته ترین برنامه های صوتی اجتماعی برای Android و iOS ، در آخر هفته نشان داد که در حال حاضر به طور متوسط ​​روزانه 700،000 اتاق صوتی زنده پخش می شود - در حالی که در ماه مه 300،000 بود. توسعه دهنده برنامه های صوتی Betty Labs با مبلغ نامعلوم در ماه مارس. محصول اصلی Betty Labs یک برنامه صوتی به نام Locker Room بود که بر مکالمات ورزشی متمرکز بود. به نظر می رسد Spotify از آن زمان این فناوری را وارد محصول جدیدی به نام Greenroom کرده که بر موسیقی ، ورزش و فرهنگ متمرکز است.

  https://techbord.com طبق گزارشات آمازون پلتفرمی برای کنسرت ها و اجراهای صوتی زنده ایجاد می کند

  منابع به Axios تأکید کردند که آمازون عمدتا بر ایجاد یک ابزار پخش زنده دیجیتالی برای اجراها و مکالمات تمرکز کرده است ، به جای یک شبکه اجتماعی صوتی خالص. اما اگر آمازون تصمیم گرفت که به دنبال رادیو سنتی باشد ، مطمئناً این فرصت وجود دارد.

  نیلسن در سال 2019 گفت که رادیوی زمینی هر هفته بیشتر از سایر رسانه ها به آمریکایی ها می رسد. این عمدتا به این دلیل است که بیشتر گوش دادن به رادیو در وسایل نقلیه اتفاق می افتد ، اما همانطور که در سال گذشته دیدیم ، چنین عادت هایی می توانند با کمی هشدار به شدت تغییر کنند.

خبرهای دیگر از صنعتی