خبر

 • تک بورد - گزارش: هواوی واحد Honor خود را به قیمت بیش از 15 میلیارد دلار می فروشد

  گزارش: هواوی واحد Honor خود را به قیمت بیش از 15 میلیارد دلار می فروشد
  چند ثانیه قبل

  Huawei به دلیل داشتن تلفن های هوشمند با نام تجاری Honor بسیار مشهور است ، اما گزارش شده است که این شرکت قرار است واحد را به یک کنسرسیوم مستقر در چین به رهبری توزیع کننده Digital China و دولت محلی شنژن به مبلغ 15.2 میلیارد دلار بفروشد.

  با استناد به "افراد با اطلاع از موضوع" ، رویترز گزارش می دهد که فروش تمام پول نقد کلیه دارایی های آنر را شامل نام تجاری ، قابلیت تحقیق و توسعه و مدیریت زنجیره تامین را پوشش می دهد.

  Huawei Honor را در سال 2013 ایجاد کرد تا حضور خود را در بازار گوشی های هوشمند میان رده پایین تا متوسط ​​افزایش دهد. این شرکت با نام های Oppo ، Vivo و Xiaomi در چین رقابت می کند و محصولات خود را در سایر کشورهای آسیایی و اروپا به فروش می رساند.

  Honor 20

  می فروشد.

  بین ماه های ژوئیه و سپتامبر ، تلفن های آنر 26 درصد از 51.7 میلیون گوشی ارسال شده توسط هواوی را تشکیل می داد. سبد محصولات این برند شامل لپ تاپ ، رایانه لوحی ، تلویزیون های هوشمند و لوازم جانبی الکترونیکی است. پیش بینی می شود بیشتر 7000 کارمند این گروه حفظ شوند و آنر در نظر دارد ظرف سه سال عمومی شود.

  شایعات مربوط به فروش احتمالی اولین بار ماه گذشته با ذکر رقبای Xiaomi و TCL به عنوان بالقوه اعلام شد. خریداران یک معامله به هوآوی این امکان را می دهد تا تلاش خود را معطوف به سودآوری بازار سطح بالای بازار کند.

  دولت ایالات متحده نبرد طولانی مدتی با هواوی داشته است و بیشتر تجارتهای آمریکایی را از تعامل با این شرکت منع کرده است. سال گذشته به لیست نهادهایی تحلیلگران بر این باورند که فروش ممکن است به معنای آن باشد که Honor از تحریم های ایالات متحده مستثنی خواهد بود ، اگرچه جالب است که ببینید آیا دولت آینده این کار را چنین می بیند. یکشنبه ، 15 نوامبر.

  اعتبار تصویر: NZPhotography

خبرهای دیگر از صنعتی