techbord.com گزارش ضد انحصاری مجلس نشان می دهد که تغییرات بزرگی در عملکرد Big Tech در حال ایجاد است

بزرگترین شرکتهای فناوری از استارتاپهای تنبیه کننده به غولهای تریلیون دلاری با ارزیابی جمعی از بازار که بیش از 5 تریلیون دلار است ، تبدیل شدند. مقامات مجلس به این نتیجه رسیده اند که قدرت بسیار زیادی کسب کرده اند و همین امر منجر به رفتارهای ضد رقابتی زیادی شده است که خواستار تدابیر سختگیرانه برای جلوگیری از آن در آینده است.

نمایندگان مجلس بیش از 15 ماه وقت صرف تجزیه و تحلیل بیش از 1.3 میلیون سند از فیس بوک ، اپل ، آمازون و گوگل کرده اند تا درک بهتری از مکانیزم های منجر به قدرت انحصاری آنها و اینکه آیا آنها به هیچ وجه از آنها سوused استفاده کرده اند یا نه ، بدست آورند. آنها همچنین مدیران اجرایی چهار شرکت را در یک جلسه استماع ضد انحصاری سرخ کرده اند ، اما س questionsالات آنها بیشتر با پاسخهای کلی روبرو شده است.

اعضای دموکرات کمیته فرعی ضد انحصار کمیته قضایی مجلس نمایندگان 449 را منتشر کردند گزارش صفحه ای که در آن جزئیات نتیجه گیری خود ، و همچنین پیشنهاداتی برای تغییرات قانونی است که اگر آنها پس از ماه نوامبر موفق به برگزاری کاخ سفید و کنگره شوند ، آنها را دنبال می کنند.

اولین نتیجه این است که چهار شرکت از استارت آپ های مستعمره "خراشیده" به "انواع انحصاراتی که آخرین بار در عصر بارون های نفتی و سرمایه دارهای راه آهن شاهد بودیم" تبدیل شده است. "و در حالی که مقامات مزایای این شرکت ها را برای کل جامعه می دانند ، آنها همچنین کشف کردند که بیشتر اوقات تمایل به راه اندازی یک بازار در حالی که در آن رقابت می کنند ، وجود دارد که به آنها امکان می دهد قوانینی را برای دیگران تنظیم کنند در حالی که ظاهراً آنها را نادیده می گیرند.

 https://techbord.com گزارش ضد انحصاری مجلس بزرگ است تغییرات در حال انجام است که Big Tech چگونه کار می کند

فیس بوک به عنوان یک غول اجتماعی توصیف می شود که قدرت خود را از طریق استراتژی " کپی ، کشتن "بدست آورد که منجر به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات غلط بسیاری شده است رسوائی ها آمازون به عنوان دروازه بان یک بازار آنلاین شناخته می شود که در آن به عنوان فروشنده نیز فعالیت می کند ، که منجر به بدرفتاری با فروشندگان شخص ثالث شده است.

Google بر جستجو ، تبلیغات جستجو و بخش عمده ای از تبلیغات وب تسلط دارد. ، و از گنجینه داده های کاربر خود برای تضعیف رقابت خود استفاده می کند. اپل کنترل شدیدی بر توزیع نرم افزار بر روی سیستم عامل تلفن همراه خود اعمال می کند و تمایل به سوit استفاده از رقبا در کمیسیون ها و کپی کردن خدمات آنها دارد.

یکی از توصیه های ارائه شده توسط کارمندان دموکرات ، همان چیزی است که ما قبلاً دیده ایم - از بین بردن شرکتهای بزرگ فناوری یا تحمیل ساختار سازمانی متفاوتی تا بازارهای آنلاین بتوانند به عنوان مشاغل تحت مدیریت مستقل فعالیت کنند. با این حال ، مدیران عامل مانند مارک زاکربرگ فیس بوک تلاش کرده اند و هر آنچه در توان دارند انجام می دهند تا این امر هرچه بیشتر دشوار شود.

همانطور که توسط بیل گیتس ، که در یکی از بزرگترین پرونده های ضد انحصار شرکت داشت ، اشاره شده است. در تاریخ ، تقسیم یک شرکت بد به چندین شرکت کوچک و کوچک بد برای حل مشکل اساسی کار چندانی نمی کند.

گزارش ضد انحصاری مجلس نشان می دهد که تغییرات بزرگی در عملکرد Big Tech در حال ایجاد است
industry/گزارش-ضد-انحصاری-مجلس-نشان-می-دهد-که-تغییرات-بزرگی-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.