خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که DoJ و IRS در حال بررسی مبادله رمزنگاری Binance هستند

  گزارش شده است که DoJ و IRS در حال بررسی مبادله رمزنگاری Binance هستند
  29 روز و 20 ساعت قبل

  Binance ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان ، توسط سرویس درآمد داخلی و نمایندگان وزارت دادگستری که با پولشویی و جرایم مالیاتی سر و کار دارند تحت تحقیق است.

  Binance ، که در جزایر کیمن گنجانیده شده و دارای یک دفتر در سنگاپور است ، از زمان تاسیس در سال 2017 به بزرگترین و شناخته شده ترین مبادله رمزنگاری تبدیل شده است. بلومبرگ می نویسد که IRS و DoJ اکنون در حال استفاده هستند علاقه به معاملات غیرقانونی غیرقانونی که از طریق این سرویس انجام می شود ، هرچند آنها Binance را به انجام هر کار اشتباهی متهم نکرده اند.

  تحقیقات خیلی تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه شرکت پزشکی قانونی Chainalysis Inc دریافت که بیشتر وجوه مرتبط با فعالیت های جنایی در سال 2019 بیش از سایر مبادله های رمزنگاری از طریق Binance انجام شد - 756 میلیون دلار از کل 2.8 میلیارد دلار.

  https://techbord.com گزارش شده است که DoJ و IRS در حال بررسی مبادله رمزنگاری Binance

  ماهیت Crypto است که عمدتا ناشناس است و آن را تبدیل به ارز انتخابی برای فعالیت های غیرقانونی مانند معاملات مواد مخدر و باج خواهی کرده است. افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین ، اتریوم و بسیاری مشکلات دیگر مشکل دیگری را برای مقامات ایجاد کرده است: بازرگانان مالیاتی را که میلیونها دلار می پردازند پرداخت نمی کنند.

  در ماه مارس گزارش شد که کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) ) با اجازه دادن به آنها برای خرید مشتقات مرتبط با توکن های دیجیتال ، در حال بررسی این بود که آیا Binance به آمریکایی ها اجازه تجارت غیرقانونی را در این سیستم عامل می دهد یا خیر. خرید ساکنان ایالات متحده از خرید چنین محصولاتی از شرکت هایی که در CFTC ثبت نشده اند ممنوع است.

  "ما سخت کار کرده ایم تا یک برنامه انطباق قوی ایجاد کنیم که شامل اصول ضد پولشویی و ابزارهایی است که موسسات مالی برای شناسایی و به یک فعالیت مشکوک رسیدگی کنید "، سخنگوی Binance گفت. "ما سابقه خوبی در زمینه کمک به آژانس های اجرای قانون در سراسر جهان ، از جمله در ایالات متحده داریم."

  بیت کوین در اوایل این هفته حدود 17٪ از ارزش خود را از دست داد پس از اینکه ایلان ماسک گفت تسلا مشتری های خود را به حالت تعلیق در خواهد آورد توانایی پرداخت هزینه محصولات خود با استفاده از رمزنگاری. از آن زمان تاکنون اندکی به 50 هزار دلار رسیده است اما هنوز 10 هزار دلار کمتر از قیمت آن در روز دوشنبه است.

خبرهای دیگر از صنعتی