خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که مشارکت آمازون در زمینه خدمات درمانی با Berkshire Hathaway و JPMorgan به زودی پایان می یابد

  گزارش شده است که مشارکت آمازون در زمینه خدمات درمانی با Berkshire Hathaway و JPMorgan به زودی پایان می یابد
  19 روز و 1 ساعت قبل

  Haven را به خاطر می آورید؟ اگر نه ، در اینجا یک تازه سازی سریع وجود دارد - این یک فعالیت بهداشتی است که توسط سه شرکت غول پیکر آغاز شده است: آمازون ، برکشایر-هاتاوی و JPMorgan. هدف این همکاری اخلال در صنعت بهداشت و درمان و کاهش هزینه های مصرف کنندگان بود.

  متأسفانه برای سه شرکت - و به طور بالقوه ، مصرف کنندگان - Haven اکنون پس از سه سال فعالیت در حال انحلال است (این کار از ژانویه 2018 آغاز شد).

  بدون شک ده ها شرکت وجود دارد. به دلایل بالقوه تعطیلی شرکت ، اما گزارش اخیر CNBC چند توضیح قابل قبول ارائه می دهد. با پشتیبانی حقایقی که از طریق منابع آن بدست آمده است. به گفته رسانه ، یکی از "کلیدهای" موضوعاتی که Haven با آن روبرو بوده فقدان ساختار مشارکت واقعی بوده است.

  اگرچه برنامه اولیه این بود که JPMorgan ، Berkshire Hathaway و Amazon با هم کار کنند ، اما آنچه در نهایت اتفاق افتاده است نیست. در عوض ، سه شرکت موسس "پروژه های خود را جداگانه با کارمندان خود اجرا کردند " ، که اساساً نیاز به Haven را به طور کامل از بین برد.

   https://techbord.com گزارش شده است كه مشاركت بهداشتي آمازون با بركشاير هاتاوي و جي پي مورگان بزودي پايان مي يابد

  علاوه بر اين ، CNBC مي گويد ، هاون از ابتدا دست به مشكلات مرتبط با نفوذ در مراقبت های بهداشتی آمریکا ، که مرکز فروش آن را "سیستم ریشه دار پزشکان ، بیمه ها ، دارو سازان و واسطه ها" می نامد. "غواصی در این سیستم در حال حاضر یک کار اساسی است ، اما با کاهش هزینه ها و کاهش فشار اقتصادی ، تغییر اساسی آن؟ به نظر می رسد که این یک شاهکار با نسبت هرکول است.

  در اینجا یک پوشش نقره ای وجود دارد. در حالی که سرمایه گذاری مشترک معروف به هاون برای دیدن زمستان دیگری زنده نخواهد ماند ، اما پروژه های جداگانه ای که از خاکستر آن برخاسته اند ادامه خواهند یافت.

  ما نمی دانیم که این پروژه ها چیست ، اما اگر آنها درست بمانند به اهداف اصلی Haven ، جی پی مورگان ، آمازون و برکشایر هاتاوی هنوز هم ممکن است فرصتی برای تغییر صنعت مراقبت های بهداشتی به سمت بهتر داشته باشند. حداقل در برخی از روش های کوچک است.

خبرهای دیگر از صنعتی