خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که اینتل از اواخر امسال تغییر تولید پردازنده به TSMC را آغاز می کند

  گزارش شده است که اینتل از اواخر امسال تغییر تولید پردازنده به TSMC را آغاز می کند
  30 روز و 13 ساعت قبل

  چرا مهم است: تغییرات در Intel رخ می دهد ، و من به سادگی به مدیریت جدید اشاره نمی کنم. طبق آخرین تحقیقات انجام شده از سوی یک شرکت پیشرو در بازار اطلاعات ، اینتل تولید برخی از پردازنده های خود را به TSMC با تأمین منابع خارجی در اواخر سال جاری آغاز خواهد کرد.

  طبق اطلاعات شرکت اطلاعات بازار TrendForce ، اینتل در حال برنامه ریزی برای تولید پردازنده های Core i3 خود در نیمه دوم سال 2021 با استفاده از گره 5 نانومتری خود به شرکت تولید کننده نیمه هادی تایوان (TSMC) است. در همین حال انتظار می رود پردازنده های میان رده و پیشرفته Chipzilla در نیمه دوم سال 2022 وارد تولید انبوه در گره 3 نانومتری TSMC شوند.

  جدیدترین تحقیقات TrendForce با آنچه ما هفته گذشته شنیدیم با با توجه به صحبت اینتل با TSMC در مورد برون سپاری برخی از تولیدات تراشه خود.

  https://techbord.com اینتل به گزارش اواخر امسال تغییر تولید پردازنده به TSMC را شروع کنید

  طبق گزارش بلومبرگ از جمعه گذشته ، هر تراشه ای که منابع اینتل از TSMC در اولین فرصت تا سال 2023 برای بازار آماده نباشد.

  در ماه جولای ، مدیرعامل اینتل ، باب سوان گفت که اینتل برون سپاری برخی از تولیدات پردازنده خود را بررسی می کند. در آخرین بررسی ، برنامه این بود که Swan قصد دارد اینتل را در گزارش درآمد آینده خود در 21 ژانویه فاش کند ، در اوایل امروز ، این شرکت اعلام کرد که سوان در اواسط ماه فوریه استعفا خواهد داد ، بنابراین حدس کسی است که آیا یا نه تاریخ 21 ژانویه هنوز روشن است.

  اعتبار تصویر Sundry Photography ، Pawarun Chitchirachan

خبرهای دیگر از صنعتی