techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است

WTF ؟! اگر ناامید شده اید که نمی توانید کنسول نسل بعدی مورد نظر خود را به شدت امن کنید ، می توانید از پوسته پوسته ها برای خرید همه آنها تشکر کنید. وقتی تقاضا به اندازه کافی زیاد باشد تا بتواند چیزی را با کمبود مواجه کند ، به اندازه کافی بد است ، اما به خصوص هنگامی که حداقل یک گروه بزرگ از مردم از نرم افزارهایی برای کاهش در صف انتظار آنلاین استفاده می کنند ، بسیار آزار دهنده است.

نسل بعدی کنسول های بازی سونی و مایکروسافت در اوایل ماه جاری به بازار عرضه می شوند و یافتن آنها برای کاربران بسیار دشوار است ، اگر غیرممکن نباشد. تخصیص هر دو سیستم به همان سرعتی که انبار شده به فروش رسیده است. اگرچه شایعات مربوط به کمبود تولید ، حداقل برای سونی ، ممکن است بخشی از این مشکل باشد ، اما فاکتور مهمتری معلوم است که اسکالپرها با استفاده از ربات ها برای خرید واحدهای فروش بیش از MSRP استفاده می کنند.

روز یکشنبه ، یکی از حلقه های اسکالپینگ گفت که اعضای آن بیش از 1000 کنسول Xbox Series X را در آخر هفته تعطیلات بهم زده اند. CrepChiefNotify یک لباس فروش مجدد مستقر در انگلستان است که از نرم افزاری برای دور زدن صف های آنلاین وب سایت های خرده فروشی برای خرید خودکار محصولات با تقاضای بالا به محض موجودی در انبار استفاده می کند.

"ما" خوشحال می شویم بعد از سود بیش از 2 میلیون پوند برای کاربران مستقر در اتحادیه اروپا اعلام کنیم که اکنون در ایالات متحده زندگی می کنیم. انتظار همان و بیشتر ... خرید. فروش سود. CrepChiefNotify.com

ارسال شده توسط CrepChiefnotify در شنبه ، 14 نوامبر سال 2020

ما هفته گذشته گزارش دادیم که CrepChiefNotify در بدو راه اندازی بیش از 3500 کنسول PlayStation 5 لاف زده است.

"کل مجموعه ما تعداد آنها 2،472 کنسول PS5 در تمام اعضای ماست "،" یکی از رهبران حلقه گفت ناشناس. این تعداد علاوه بر بیش از 1000 پیش سفارش گروه در ماه سپتامبر بود.

CrepChiefNotify شامل هزاران عضو پرداخت کننده است و در اتحادیه اروپا چنان موفق بوده است که اخیراً در ایالات متحده منشعب شده است. طبق صفحه فیس بوک خود ، این سازمان بیش از 2 میلیون پوند برای کاربران مستقر در اتحادیه اروپا سود کسب کرده است.

و CrepChiefNotify تنها یک گروه است. دیگران برای خرید سهام PS5 و XBSX از روش های مشابه ، بصورت جداگانه و جمعی استفاده می کنند. این تلاش ها آنقدر در دسترس بودن را کاهش داده است که پوست سرها حتی می توانند از پوست سرهای دیگر خرید کنند و باز هم سود کسب می کنند. به عنوان مثال ، نماینده فروش CEX در انگلیس 650 پوند برای واحدهای PS5 (200 پوند از خرده فروشی) ارائه می دهد و سپس آنها را به قیمت 815 پوند می چرخاند. حداقل استفاده از رباتها برای بدست آوردن واحدها نیست.

گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
industry/گروه-scalper-مفتخر-به-خرید-1000-کنسول-xbox-series-x-در-آخر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.